Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy folyton sikamlós, kétértelmű tréfákat eregető nő csa viccelődik, vagy arra célozgat, hogy (. )?

Figyelt kérdés

No, szóval arra, hogy akar valamit.


Nők válaszát várom elsősorban! Kort is írjatok lsz!


2019. febr. 7. 17:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

(pont pont pont)

Csak a motor nem engedte kiírni.

2019. febr. 7. 17:54
 2/11 A kérdező kommentje:
*csak
2019. febr. 7. 17:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem csak veled poénkodik, és nem érint meg, akkor nem akar semmit.
2019. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor arra célozgatnak, igen. Legalábbis én nem szoktam kétértelműen fogalmazni, ha valakitől nem akarok semmit.
2019. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Nem érint meg. :(

2019. febr. 7. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, akik mindig ezt csináljak, ebben ki is merül.
2019. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Addig jó amíg csak tréfákat ereget!


Hahahahahaahhaah ahahah aha aah ahah ah bvahahahaha!


Amúgy nálunk egy öregbá ilyen poénkodós, de a nőkollégák csak röhögnek a vén kecskén.

2019. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ér hozzád, nem hív el pl kávézni, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem akar tőled semmit.
2019. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Csatlakozom a többiekhez, én is folyton ilyen jellegű vicceket dobálok, de én személytől (sőt, nemtől is) függetlenül mindenkivel így viccelődök, aki erre vevő. Ha valakitől akarnék valamit, akkor ilyen vicceket kizárólag négyszemközt és csak neki/csak vele engednék meg magamnak, illetve amit mondtak, igyekeznék minél több időt vele kettesben tölteni (pl kávé), néha megérinteném a vállát/karját, keresném a szemkontaktust, ilyesmi, tehát nyomulnék, vagy legalábbis valamilyen szinten jelezném a vonzalmam.
2019. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak nagy a szájja, semmi több. Ne vedd szó szerint.
2019. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!