Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg lejjebb adják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg lejjebb adják az igényeiket, ha csak szexről van szó?

Figyelt kérdés

Tehát szexre jöhet bárki, de kapcsolatra csak a legjobb kell?

Ez miért van?


2020. jún. 24. 09:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%

Nálam szexre se jöhet bárki, azokat is nagyon megválogatnám ha ilyet keresnék. Mind külsőt, mind belsőt illetőleg lennének minimumkövetelmények. De igen, akivel néhány éjszakát töltök el, annál nem kritérium, hogy olyan intelligens, ambiciózus legyen mint szeretném, hogy úgy tudjunk beszélgetni, egyezzenek az értékeink és terveink mint akivel kapcsolatot akarok. Mért kéne?


24/F

2020. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Illetve külső terén is el tudom képzelni hogy párszor olyannal legyek együtt akivel hosszútávon tudom hogy kihűlne a vonzalom.


1

2020. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ezt a logikát én nem bírom követni...

1. Időpazarlásnak gondolom, hogy olyannal hetyegtek, aki nem is vonzó külsőre.

2. Milyen külső az olyan ahol a vonzalom “alább hagyna”?


Én mindig olyat választok, aki minden téren rendben van. Nem tudnék megalkudni még szexre sem.

2020. jún. 24. 09:30
 4/32 anonim ***** válasza:

A saját magad által felállított képzeletbeli logikát nem bírod követni, mert olyat nem mondtam hogy külsőre nem vonzó partner is jó. Arra fel se izgulnék, ergo nincs szex, szóval tényleg nem lenne logikus.


A vonzalom minden kapcsolatban alábbhagy egy idő után. Van akivel teljesen,van akivel viszont alig. Ez a lány például tetszik, szívesen kipróbálnám vele de most tudom hogy 2 év múlva már eltűnne ez a vonzódás iránta mert nem látom rajta azt a szikrát amit én keresek.

[link]

2020. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#4. Ezt még mindig nem tudom megérteni, ez nekem magas!

Azt írod ezzel a lánnyal alábbhagyna a vonzódás 2 év után...

1. nem is ismered, csak a külsejét láttad

2. azt írtad MINDEN kapcsolatban alábbhagy a vonzódás ergo ugyanott vagy, ahol az elsőnél.

Honnan tudod, hogy a lány milyen személyiségű? Csak a külsejét látod.

Légyszíves linkelj már olyat is, akivel meglenne a szikra. Nagyon kíváncsi vagyok.

2020. jún. 24. 09:56
 6/32 anonim ***** válasza:
26%

Nálam ez így működik:


Csak szexre nem muszáj, hogy nagyon tetsszen a lány, elég az, ha csak közepesen néz ki jól.


Komoly kapcsolatnál muszáj, hogy tényleg nagyon tetsszen a lány. Emellett legyen intelligens, fősulis/egyetemista vagy diplomás, kedves, viszonylag szorgalmas.

2020. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Csak szexnél nem számít a személyiség ott a külső számít. Hosszútávra számít a személyiség.
2020. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
6. Erről tud a lány, hogy csak "közepesen tetszik" és kihasználod? Ez nagyon degradáló a nőkre nézve. De remélem majd lesz egy kislányod és, ha az első srác is kihasználja, mert nem elég szép, akkor remélem átérzed majd mekkora kretén voltál te is. Remélem veled is el fognak játszadozni. :) Majd megtudod milyen érzés. Most ábrándultam ki a férfi nemből véglegesen!
2020. jún. 24. 10:04
 9/32 A kérdező kommentje:

Na ez már 2 elmélet:

1. Ne nézzen ki jól.

2. Nagyon jól nézzen ki.

2020. jún. 24. 10:06
 10/32 anonim ***** válasza:

"Van akivel teljesen,van akivel viszont alig. "


Ezt a mondatot szemlátomást kihagytad. :D A kezdeti, napi szinten szexelős vonzalom egy idő után minden kapcsolatból eltűnik, de valakivel megmarad a szenvedély hosszútávon, van akihez meg meg egyszerűen nem akarsz hozzányúlni pár év után. Ebben nyilván nagy része van a személyiségnek is, de te most nagyon próbálod beerőltetni a személyiséget, elköteleződést és a hosszútávú vonzódást egy rövidtávú, szexről szóló kérdésbe. Ez a lány objektíve szép, de nem az én típusom, és egyszerűen nem akarok az ő arcára kelni reggel a következő 40 évben. Ahogy tetszik egy Caravaggio festmény például de nem nézegetném 40 évig.

Őt nézegetném 40 évig reggel

[link]

2020. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!