Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rusnya lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rusnya lányok miért nem adják lejjebb az igényeiket?

Figyelt kérdés
a rusnya fiúkkal kapcsolatos kérdésekre írják legtöbben,hogy adják lejjebb az igényeiket az ilyen fiúk és ne a szép/vékony lányok között keresgéljenek.de a rusnya lányokat csak biztatják mindenhol,hogy ne jöjjenek össze csúnya fiúval,csak jóképű izmossal,mert megérdemlik őket és hiába illene hozzájuk ronda fiú,ha nem hajlandóak vele összejönni,főleg mert a sminkkel és öltözködéssel tud úgymond csalni,mert a legtöbb lány azért elég rusnya smink nélkül láthattuk már nem egyszer a leleplezéseket.
2014. júl. 10. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodasodbol itelve nem lehetsz tobb 14 evesnel.
2014. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"a legtöbb lány azért elég rusnya smink"


Nincs is több kérdésem. :-))

2014. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs: "a legtöbb lány azért elég rusnya smink nélkül"
2014. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

nincs olyan hogy "ronda lány" "ronda fiú"!!!

a szépség relatív! mindenki máshogy látja az embereket! ami neked ronda az lehet nekem szép és fordítva! és nem csak a külső számít! a belső sokkal fontosabb! ha csak a külsőt szereted akkor nem lesz élethosszig tartó kapcsolat mert a külső meg fog változni és te nem fogod szeretni!

2014. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nézegesd,ezeknél még a rusnya fiúk is szebbek:


[link]


[link]


[link]


betiltanám a sminket,játsszunk csak nyíltan

2014. júl. 10. 09:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert a pinara az evolucio kezdete ota nagyobb a kereslet mint a branerre.


Tetszik vagy sem, a biologia ilyen igazsagtalan :)

2014. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

#5-ös vagyok ismét:

Én a természetes arcot szeretem, szerintem smink nélkül is el lehet fogadni ezeket a nőket!

Én szemüveges vagyok kiskorom óta, aki eddig ismert megszokta, hogy szemüveges vagyok, de ha mondjuk strandon vagyunk akkor nincs rajtam, és nekik furcsa látni, mert megszoktak szemüvegben! ez így működik sok lánynál is...sminkben teljesen máshogy néznek ki! ha valakit megszoksz szépnek smink nélkül utána sminkben látod csúnyábbnak!

2014. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Uhh, a szemüveg annyira szexi. Nekem is van, de nekem csak ilyen kamu, mert nincs szükségem rá, néha fölveszem, ha komolyabbnak akarok látszani, de sajnos a gyerekes természetem miatt sosem vesznek komolyan.


Kérdező: Te a sminket tiltanád be, én meg IQ-hoz kötném a netezést, így a hozzád hasonló billentyűzet katonáknak esélyük sem lenne. :-)

2014. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami a fotókat illeti, te nyilván nem sminkeled magadat, de hidd el, hogy rólad is lehetne úgy képeket készíteni, hogy egyiken sokkal előnyösebb lenne a kinézeted (és még csak sem kéne hozzá, hogy egyiken frissebb, kipihentebb, mosolygósabb legyél, elég lenne a beállítással ügyesen játszani).


Ha az életben egy kisminkelt lányról nem tudod megállapítani, hogy smink nélkül is tetszene-e neked, akkor így jártál.


Még jó, hogy az előnyös szabású ruhákat nem akarod betiltani a sminkkel együtt! :-)))

2014. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Miért is adnák lejjebb?

A "rusnya" lánynak nem lehetnek magasabb szintű érzései, igényei? Már többször tapasztaltam azt, hogy akit első látásra csúnyának véltem, miután jobban megismertem, gyönyörű szép lett. A lelke tette széppé és vonzóvá.

A kinézet becsapja az embert, mert vannak csak szép nők, szexuálisan vonzók, de megismerve a vonzalom taszítássá alakulhat.

Mindenféle nő van: szép, okos, ügyes, kedves, aranyos, szelíd, ronda, kiállhatatlan, buta, utálatos, és ezeknek mindenféle kombinációja. A férfiak is bizonyára ilyenek lehetnek női szemmel nézve.


Csak egy dolgot kell tenni: megszeretni valaki, aki kedves neked és viszont; a többit el kell fogadni embertársként.

2014. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!