Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a Badoon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki a Badoon ismerkedett meg baratnojevel / baratjaval ?

Figyelt kérdés
Volt baratno es barat is szamit . Azert kerdezem mert abadoo hasonlo lenne mint a tinder , de szerintem effektive semmire se jo . Nem mondom , hogy a tinder szuper ,de a badoo ahhoz kepest katasztrofa.

2020. jún. 25. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ott ismerkedtem meg a barátommal, ennek lassan egy éve. A regisztrációm után két órával találtuk meg egymást, és azonnal összemelegedtünk. Rá két hétre már együtt is voltunk, azóta minden nappal egyre jobban szeretjük egymást.


Bár félve próbáltam ki, mert eléggé visszahúzódó vagyok, de úgy érzem, hogy életem legjobb döntése volt. Nekem szerencsém volt, egy próbát szerintem mindenképpen megér. :)

2020. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat beszélgettem, de kapcsolat nem lett onnan, viszont egy 10/10 testű csajjal összejárogattunk pár hónapig :D Mindenképp megérte.
2020. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ott ismertem meg a jelenlegi párom, csak kipróbáltam az oldalt. A sok idióta után törölni akartam magam, aztán még egy férfinek válaszoltam, aki értelmes mondhatott bírt írni.

1 éve vagyunk együtt, ő a 2. nap után talált rám. Most veszünk majd házat.

N27

2020. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fent voltam hónapokig, de semmmi értelmes pasi nem volt :D

Sok egyéjszakás kalandot akart, én kapcsolatot.

Másik véglet meg a ,,szia, mizu" próbáltam frappáns válasozkat adni, megírta h ő mit csinál és ki is merült ennyiben a beszélgetés, úgyhogy nekem bagyon nem jött be.

Barátnőm kb egy hét után ott ismerte meg a jelenlegi vőlegényét, ennek már 4. éve, úgyh van akinek bejött, nekem nagyon nem volt szerencsém ott :D

2020. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelen :) 7 éve ismerkedtünk meg. Minimum 100 üzenetből, amit kaptam, ő volt a befutó. Egy szián, mizun, hogy vagyon kívül mást is képes volt írni.
2020. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a nők mindig találnak párt az ilyen oldalakon, mivel 10x annyi férfi közül válogathatnak. Nem értem minek kell ezt minden nap megkérdezni.
2020. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is itt találtam meg a barátomat, azt hittem,de nagyon mellbevágott amikor x idő után is még fenn volt Badoon és nem törölte magát :D Érdemes odafigyelni azért emberek.
2020. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!