Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jobban szereti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobban szereti az uj baratnojet mint engem szeretett valaha?

Figyelt kérdés
En alig ismertem a baratait (1 evig voltunk egyutt) a mostani baratnojet pedig viszi magaval minden barati programra, szinte egesz hetvegen veluk van (insta sztorikbol latom) es kepeken es mas kozos ismerosunktol is azt hallottam, hogy nagyon boldog. En hetente 1szer max 2 szer tudtam vele talalkozni mert mindig elfoglalt volt es o nem igenyli annyira a szoros egyuttletet. Erre most total mashogy viselkedik. Szerintetek ez megjatszas? En alig leptem tul, sot egyaltalan nem..
2020. jún. 21. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem is szeretett ezek szerint...
2020. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"En alig leptem tul, sot egyaltalan nem.."

Ne foglalkozz vele, ne nézd az instán, ő a múlt, magadat nyomorítod ezzel!

2020. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Átéltem ugyanezt, csak én kicsit több ideig voltam a már exemmel, mert ostoba voltam. Egyetlen képet nem volt hajlandó csinálni velem, és még csak a boltba sem mehettünk le közösen. Utcán nem foghattam meg a kezét, mert szégyellt. Az új barátnőjét egyből fel merte vállalni mindenhol. De nekem szakításnál bevallotta, hogy sosem szeretett.
2020. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. nagyon sajnalom hogy neked is atkellett elned! Szornyu lehetett ezt hallani, mivel gondolom te szeretted :(
2020. jún. 21. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 5 évig húztuk egymás melett így. De egy év után valószínűleg könnyebb lesz elfelejteni, bár ezt senkinek nem kívánom.
2020. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ha nyers a válaszom de te kérdezted: mint ahogy az első válaszoló is írta, valószínűleg téged nem szeretett. A másik lánnyal mégis szorosabb a kapcsolata, gondolom mert megszerette. Próbálj meg nem foglalkozni vele, ne figyeld őket, koncentrálj a jövőre.
2020. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akik ha nem is szeretik a másikat, de azért elvannak vele, csak hogy legyen valaki alapon. Na hasonlóan tudok elképzelni a ti kapcsolatokat is. A mostani barátnőjét valószínűleg szereti és nem csak azért van vele hogy legyen valaki éppen. Elhiszem rossz érzés, rózsaszín köd miatt nehezen látja jól át a dolgokat az ember, keress olyan férfit, aki azért van veled mert szeret és komolyan vesz. Meg szurd ki az olyan embereket mint exed, ennek mindig vannak jelei.
2020. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!