Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hazudnátok komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hazudnátok komoly kapcsolatot azért, hogy lerázzatok magatokról egy nőt?

Figyelt kérdés
Nem pióca a nő, csak a srác teljesen ki akarja iktatni az életéből, mert hiába nagy a vonzalom, a kapcsolat nem jöhet létre.
2020. jún. 25. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet meg kellene próbálni
2020. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
19 éves koromtól hordok arany karikagyűrűt. Pont ezért is.
2020. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az a része le van zárva és fogadva, hogy nem lesz kapcsolat, csak a magyarázat bosszantó. Tudom, hogy nincs másik komoly kapcsolata.

Ha azt mondja, hogy "nézd, az, hogy beszélgetünk, akadályoz az ismerkedésben", az OK. De az, hogy ne beszélgessünk, mert az veszélyezteti a saját kapcsolatát, az kamu.

(Igen, nyilván én vagyok a címbeli nő.)

2020. jún. 25. 11:14
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem kamu. Teljesen igaza van, több okból is. Egy nő sem fogadná el induló kapcsolatban, hogy a pasi egy iránta érzelmileg kapcsolódó nővel levelez. Továbbá, lehet, hogy ő is érez irántad valamit és a folyamatos kapcsolat miatt képtelen teljesen feldolgozni az érzelmeit, ami a következő nővel szemben nem fair.

Hagyjad békén, engedd el. Legalább pár hónapra.

2020. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Békén hagyom, nincs semmi kommunikáció köztünk hetek óta. Csak ezen kattogok, hogy miért kell hazugsággal lerázni.
2020. jún. 25. 11:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem pióca a nő, csak..."

Nincs csak. Pióca vagy és simán kamuzhatta ezt. Hetek óta ezen kattogsz. Érthető, hogy leakart rázni.

2020. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Magamban kattogok, ő semmit sem tud erről.
2020. jún. 25. 11:30
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Gondolod te. Nekem is volt dolgom ilyen csajjal.
2020. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lassan 1 hónapja lezártuk, tényleg nulla kontakt azóta, nem is lesz többé. Hülyeség ezen tipródnom, tudom, de zavar, na.
2020. jún. 25. 11:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan veszed, hogy jó nő vagy?
2020. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!