Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigylem azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigylem azokat a nőket, akiket elvesznek feleségül?

Figyelt kérdés
Egy feleségnek azért már nagyobb szava van, mint csak egy barátnőnek, egy barátnőt könnyebben ott is hagynak, de egy feleségtől már azért ritkábban válnak el. Továbbá maga az esküvő is egy szép dolog, jó akivel összeakarják kötni az életüket.
2020. jún. 27. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Tehát leírtad miért irigyled, mi a kérdés?
2020. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Azt lehetőleg ne hangoztasd, hogy azért akarsz feleség lenni, hogy nagyobb szavad lehessen, mert ez elég elrettentően hangzana a férjjelölted számára.
2020. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Feleségként írom, hogy fordítva ülsz a lovon. Nem azért nem hagyja el 3 hónap múlva, mert feleség. Azért lett feleség, mert vele tudja elképzelni, hogy hosszú éveket le tudnak húzni egymás mellett.

Teljesen torz a gondolkodásod a házasság lényegét illetően, neked az csak egy eszköz, hogy magadhoz tudd láncolni a férfit, hogy akkor se tudjon elmenni, ha akar. De ez nem így működik. A házasság arról szól, hogy keményen dolgozol azért, hogy a férfi olyan jól érezze magát veled, hogy el se akarjon menni. Természetesen ez kölcsönös!

Lehet, hogy pont ezért nem akar senki melletted lehorgonyozni.

2020. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát egy kapcsolatban eddig én mindig többet a másikért házasság nélkül, és semmit sem értem vele.
2020. jún. 27. 10:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked csak ez számít, ezt látod, akkor talán nem véletlen, hogy még elérhetetlen számodra, és a partnered számára nem lényeges.
2020. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most nincs partnerem. De más előnye is van a házasságnak: akit elvesznek azt szeretik, becsülik, elfogadják úgy ahogy van. Ha a másik bajban van, van akire számíthat, kap támogatást. Aki egyedül van az ezeket kitől kapja meg?
2020. jún. 27. 10:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

4# pont ez a lényege, hogy nem kell többet adni, mint amit kapsz. Te pont azért tettél többet, hogy elvegyenek. Nem ezért fognak elvenni. Azért fognak feleségül kérni, mert van tartásod, önállóságod, függetlenséged, tudsz adni szerelmet, gondoskodást, és az adással nem az a célod hogy magadhoz láncold a férfit.

Szerintem te rohadtul el vagy tévedve. Nem csodálom hogy menekülnek tőled a pasik.

2020. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van olyan ismerősöm, akit aláznak a házasságában, hogy is van ez?

Úgy, hogy a házasságtól még nem feltétlenül lesz jó kapcsolatod. Nem egy papíron fog múlni, ha megbecsülnek...

2020. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

6 En nem vagyok hazas, megis megkapok minden szeretetet, megbecsulest es egyebet a paromtol, es boven van annyi szavam a kapcsolatban, hogy nem igazan erzem ugy, hogy ezt meg lehetne tetozni egy hazassagban, mert ha ennel is tobb szavam lenne, az azt jelentene kb, hogy atmegyek diktatorba :D Szerintem is fura elkepzeleseid vannak, nem csak a hazassagrol, de egy parkapcsolatrol ugy altalaban.

Vagy szerinted ugy nez ki a dolog, hogy amig “csak” baratno valaki, addig o a ferfi csicskasa, aztan ha jol vegezte a dolgat, a hazassaggal a ferfi “felemeli” ot a sajat szintjere es onnantol boldog parnak szamitanak? Mert kb ez jon le a valaszodbol.

A papir normalis esetben semmit nem valtoztat, csak jol jon bizonyos helyzetekben, amikor a jog csak akkor enged meg valamit, ha hazastars vagy. De a mindennapok nem fognak valtozni.

2020. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Feleségként osztom a 3-as véleményét, kicsot fordítva gondolkodsz. Nem azért nem hagynak el, mert feleség vagyok, azért lettem feleség, mert velem akar élni a férjem. De egyébként elég sok olyan házasság van sajnos, ahol asszonynak kuss a neve. Hidd el, semmivel sem fognak jobban becsülni a feleség státusztól. Aki becsül, az meg anélkül is.
2020. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!