Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigylem azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigylem azokat a nőket, akiket elvesznek feleségül?

Figyelt kérdés
Egy feleségnek azért már nagyobb szava van, mint csak egy barátnőnek, egy barátnőt könnyebben ott is hagynak, de egy feleségtől már azért ritkábban válnak el. Továbbá maga az esküvő is egy szép dolog, jó akivel összeakarják kötni az életüket.
2020. jún. 27. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

"De más előnye is van a házasságnak: akit elvesznek azt szeretik, becsülik, elfogadják úgy ahogy van. Ha a másik bajban van, van akire számíthat, kap támogatást."


Ez sem minden házasságban van így. Olvasgass itt is, van bőven példa rá. Rengeteg nőt csalnak, nem tisztelnek. A gyereket egyedül nevelik, egyedül viszik a teljes háztartást, mert a kedves férj lusta, érdektelen, trehány. A külön kasszásokról nem beszélve, ahol a feleség a gyedből tartja el a közös gyereket, mert a férj még egy cipőt sem hajlandó venni a saját gyerekének. Itt nincs támogatás, megbecsülés, tisztelet. Ezen semmi irigyelni való nincs. Az ellenkezőjére meg egyre kevesebb a példa. Az más lap, hogy miért tűrnek a nők ilyen fszkalapoknak mindent. Ez már egy külön kérdés lehetne.

Én a válásom óta egyedül vagyok, és nem adnám fel ezt egy újabb házasságért soha.

2020. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem irigylem se a barátnőket se a feleségeket. 😃


Egy kissé meredek ez a lejtő amit írtál. Mivel minden kapcsolat különböző. Ezt így nem jelentheted ki hogy egy barátnőnek kevesebb szava van mint egy feleségnek. Elég gyakoriak a vállások statisztikailag is csak szépen csöndben mondom. Van aki meg csak külön megy élettársi kapcsolatból. Szóval álomvilágban élsz.

2020. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért kell irigykedni? Tudom Magyar szokás. Vannak előnyei és hátrányai, amit már nem hangoztatnak annyira. Persze tisztelet a kivételnek. Persze mindenki szeretve akarja magát érezni, de ne irigykedj másokra, mert lehet nekik sem jobb mint neked.
2020. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert látszatra, az elgondolásod szerint jobb az életük, mint egy egyedülállónak.
2020. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!