Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok esélyt egy csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy csúnya, kövér, de rendes, gazdag pasinak?

Figyelt kérdés

Próbálkozott nálam egy férfi, elég csúnya és kövér, annyira okosnak se tűnt, de viszont nagyon kedves és van élete.

Ha külsőre taszító férfi próbálkozik szerintetek se ér onnantól egy esélyt se? Szerintem, ha meg is kedvelném se jönne vonzalom.


2020. jún. 27. 11:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, egy randi belefér
Egy randira se mennék el
Eleve nincs bajom a husisabb férfiakkal, így nem okoz gondot
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben biztos nem.
2020. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, kommunikálj, és ha akkor is taszít, akkor zárd le. Ha meg érdekessé válik, akkor lépj felfelé egy szintet.Egyszeri találkozásból sose vonj le túl sokat, csak akkor ha semmiféle kedvességet, értelmet, egyéniséget nem fedezel fel benne, hanem csak mély sötétséget, és ki vagyiságot, egoizmust.
2020. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Vajna Timike is összejött a Télapóval, csak jó gyomor kell hozzá. Plusz ne érdekeljen, ha k..rvának titulálnak téged.
2020. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha külsőre kimondottan taszít, és a belső se jön be, akkor mit akarsz tőle? Tényleg nincs esélyed jobb pasira?
2020. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A gazdagot muszáj volt beletenni, feltételezed minden nőről hogy aranyásó és erre apellálsz hát ha így sikerül fogni valakit :D
2020. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Voltam ugyanígy, én randin se gondolkoztam el.

Én is túl taszítónak tartom a kövér férfiakat ehhez.

2020. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem sokat beszélgettünk eddig, de azzal nem volt semmi baj.

Az arcával még megbarátkoznék, ha nem lenne ilyen kövér.

Köszönöm a válaszaitokat.

2020. jún. 27. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem adnek neki eselyt, nekem fontos a vonzalom is. Akihez nem vonzodom, de jo arc, az haver lehet siman, ha o is tud igy viszonyulni hozzam.
2020. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt a legnagyobb gond a "nem túl okos" lenne, a kövérség csak utána jönne. Az viszont csak attól függően, hogy mennyire kövér.
2020. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer randiztam egy sráccal, régen szegény, de jó kinézetű volt. Aztán összefutottunk, el volt hízva és gazdag lett. Egész jól sikerült nap volt, viszont hazafelé rátette a combomra a piroslámpánál a kezét és rosszul lettem. Szépen elbúcsúztam tőle és azóta se, ha valaki külsőre nem szimpi, nem mentem bele.
2020. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!