Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nagy gond a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy gond a gazdag pasinak a szegény lány?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy nagyon tetszik valaki,de ő gazdag és szinte mindenhez ért,menő helyekre jár,külföldre és persze ezer haverral mindenhova.Ellenben én bár egy valamihez nagyon értek,de nem is ez a gond,hanem hogy én egyáltalán nem vagyok gazdag és nem járok olyan érdekes helyekre,csak barátokkal a városban és nem érzem magam elég érdekesnek vele szemben.Nem tudom,ő mit gondolhat erről.

2014. jún. 17. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
felejtös
2014. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ettől ne becsüld magad le és ettől te még nem számítasz a szegényes réteghez! Más az életstílusotok és mások a lehetőségeitek! Az én barátoméknak is medencéjük van és minden nyáron Spanyolba járnak a szüleivel kirándulni, míg mi nem, mert annyit dolgoznak a szüleim, de ettől függetlenül nem érzem magam(magunkat szegényebbnek/szegényebbeknek :)
2014. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:

Halálosan idegesítő már ez a duma... Nem nevezném magam gazdagnak de jól élek megvan mindenem és megtehetek/megvehetek sok mindent.. A pénz már roh**tul nem érdekel...

És hidd el nekem pici szívem rettentő rossz érzés az mikor meg szeretnél hívni egy lányt valahová csak hogy vele lehess és nem.... mert nincs rá pénze... Nekem persze nem jelentene semmit ha meghívnám KOMOLYAN SEMMIT!! De nem...

2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre azért vigyázz, sokan tudnak külsőségekben vakitani, aztán kiderül, hogy nagyobb minuszban vannak mint gondolnád. De ne ess hanyatt ettől az életstilustól, se attól hogy gazdagabb,ha szeretitek egymást, és jól kijöttök, akkor semmilyen kisebbségi érzésed ne legyen, érezd jól magad. Most éppen én is egy gazdag sráccal járok, mondjuk ő nagyon szerény, amikor megismerkedtünk ő egyedül nem volt kocsival, kerékpárral jár, de aztán pár hónap együttjárás után kiderült elég gazdag.
2014. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha gazdag lennék nem érdekelne, hogy a bnőm szegény. fizetném neki is hamár annyira jól megy.
2014. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem problémás felállás. Fordítva viszont reménytelen.
2014. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!