Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök bikinis vagy nagyon kihívó képet osztana meg magáról a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 20:11
 1/7 anonim válasza:
Picit
2020. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pappgr válasza:
Engen személyesen zavarna ha folyamatosan ilyeneket posztolna, ha csak hébe hóba akkor mindegy, csak egy kis önbizalmat keres. BTW ez rohadtul nem az a kategória ahol erre a legjobb emberek vannak, de ha már úgyis írok akkor elmondom szerintem mit csinálj ha ez neked jényelmetlenséget okoz. Ülj le vele, először is tudast vele mit érzel ezzel kapcsolatban, nefeledd egy kapcsolatban a legfontosabb a kommunikáció. Legyél türelmes, ne jöjjön át úgy hogy írányítani akarod, és hallgasd meg tisztelettel ha neki is van hozzáfűzni valója. Ezután próbáljatok közös nevezőre jutni a problémában, nagyon valószínű, hogy valamilyen kompromisszumot kellesz kötnöd., de ilyen az élet.
2020. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve ilyen értékrendű csajjal nem is jönnék össze, szóval engem ez a veszély szerencsére nem fenyeget.

Egyébként amit a #2 jól hangzik, csak a valóságban nem így működik a dolog.

Előbb fog az exchibiconista csaj másik kant keresni magának, minthogy abba hagyja "kérésre" az ego polírozó segges csöcsös képek posztolását a nagyközönségnek.

Sok éves tapasztalatból mondom ezt.

2020. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pappgr válasza:
#3 A poszból nem derül ki hogy milyen személyiségű a lány, sem az hogy milyen gyakran poszolt képeket. Abban esetben ahogy te festetted fel, jah kérdező, vág ki a fát amíg nem nőtt meg, az olyan emberekkel nem érdemes összeszűrni a levet, húzz onnan. De ki tudja, optimális esetben műküdik amit írtam.
2020. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont az exhibicionizmusa fogott meg szóval egyáltalán nem zavar. Sőt! Kifejezetten pumpálja az egóm ha látom ahogy megbámulják.
2020. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Qrvian ***** válasza:
25 nő Férjem kifejezetten szereti sőt néha szokta kérni is, de tényleg ez személyiség függő.
2020. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!