Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire kihívó egy piros...

Mennyire kihívó egy piros bőrruha afterpartyra?

Figyelt kérdés
Ma mennék bulizni de nem tudom mit vegyek fel, és van egy piros borruham amit meg sosem hordtam és az nagyon túl lenne tolva ha azt vennem fel?

2020. márc. 7. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magára a bulira nem biztos, az afterpartyra simán. Persze ugye bulija, afterpartyja válogatja. Kik lesznek ott, mennyire lesz durvulás, rajtuk mi lesz stb... nem lehetsz okos...
2020. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ízléses az összeállítás, nincs akadálya, nem feltétlenül lesz kihívó,

De ez attól is függ, hogy hogyan áll neked a piros szín, - illetve a pirosnál ez az árnyalata.

Van, akinek szépen megdobja az arcát, olyan jól illeszkedik a tónusaihoz, hogy tényleg telitalálat, - míg más színtípusokon tényleg rikító, csiricsáré és előnytelen.

2020. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor vigyem el és vegyem at ha mindenkin hasonló típusú ruhák vannak? Mert ez is eszembe jutott amúgy
2020. márc. 7. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vicces. :D Mint egy bőrszerkós mikulásnéni.
2020. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
62%
Szerintem ez sok dolog függvénye pl hogy áll neked a piros és hogy hogyan néz ki az a ruha is meg hogy mivel veszed fel az is érdekes lehet de lenne olyan szett ami számomra szexis viselet lenne valakin. 40f
2020. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, hogy ki mit visel. Ha mindenki nagymama pulóver én vagy bikiniben feszítene, komolyan inkább beolvadnál, mint viselni egy olyan ruhadarabot, ami tetszik, és amin nincs mit szégyellni?

A lényeg, hogy SZERINTED jól nézzen ki az összeállítás.

2020. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz véleményezni
2020. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!