Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha egy férfi és egy nő huzamos ideig együtt van, akkor nem csalják meg egymást? Nem unalmas mindig ugyanazzal a szex?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, egyszer úgyis megunják egymást.
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Akik az igenre szavaztak, majd jöjjenek vissza 10-20-30 év múlva :D
2020. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem minden ember van ennyire rábuzulva erre a szextémára. Én sem szeretem annyira a dugást, hogy az döntsön a kapcsolatomról, ahhoz meg főleg nem akkora nagy szám, hogy félremenjek érte. Sok ember a szemembem bődületesen túlértékeli ezt a kis szart.
2020. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

2001 óta hiszek benne. Számold ki, az 19 év.

A jó szexet nem lehet megunni. Olyat kell választani, akivel jó.

2020. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát sajnos sok rossz példa van körülöttem! Én még sose csaltam meg senkit, nem tudnék utána tükörbe és a párom szemébe se nézni!


De nem tudom, mert mondom sok az ellenpélda!


De ahogy az előttem lévő írta! Ha jó a szex akkor miért keresnék mást? Max felkell dobni valamivel!


Én hiszem és remélem, hogy találok majd olyat aki szeretni fog velem mindent és nem lesz gyomra félrelépni!

2020. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Mi 10 éve vagyunk együtt, és nem unom a szexet a férjemmel, és nem szándékozom megcsalni. Tehát én hiszek benne.


(3-as, véletlenül lepontoztalak, pedig zöldet akartam nyomni, elnézést.)

2020. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
#3 és #5: Azért megkérdezném a férjeket is :D
2020. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
6-os, a kérdés az volt, hogy MI hiszünk-e abban. Mivel magamról tudom, hogy mindig hűséges voltam, miért kételkednék a saját hűségemben? Nem az volt a kérdés, hogy biztosak vagytok-e abban, hogy a párotok hűséges. Gondolom nincs párkapcsolatod, vagy téged folyton megcsalnak, ezért vagy kárörvendő és rosszindulatú.
2020. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!