Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek fontos az, hogy egy nő házias legyen? Örültök neki, ha szívesen főz, mos, takarít nektek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon fontos, csak ilyen nővel jönnék össze, aki elvégez minden házimunkát
Nagyon boldog lennék, ha ilyen barátnőm lenne
Örülnék neki, de nem a világ vége, ha nem ilyen
Én inkább megszeretném osztani a házimunkát
Minden házimunkát én szeretnék végezni, a nő ne csináljon semmit
29 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Lesz*rom.
2020. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Ezekből a főzésnek örülnék a legjobban, mivel én is szeretek főzni és jó lenne akár közös programnak vagy csak szimpla meglepetésnek is. Én szívesen csinálnék neki meglepetés vacsit, elkészíteném a kedvenc ételét és örülnék, ha ő is megtenné nekem. Igazából erről van szó.
2020. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Igazából csak ő is tudja ezeket, hogy ne nekem kelljen mindent csinálni - szeretnie nem kell, a házimunkát alapvetően nem szereti senki. Persze el lehet szórakozni közben, de aki tényleg "rajong érte", olyan nincs.
2020. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A háziast úgy értettem, hogy a nő csinál egyedül minden vagy majdnem minden házimunkát, a főzést is!
2020. jún. 28. 21:04
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnék felnézni egy olyan emberre, aki ki akar vakarni a saját szaromból is.
2020. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondolom, hogy neki kellene mindent tenni, így a feladatok megosztása a gondolatmenetem.
2020. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Hellmano ***** válasza:
84%
50-50% én is házias vagyok, minden ilyent megtudok csinálni nem esik nehezemre férfi létemre...sőt szeretem a rendet magam körül, tehát nem is kell rendetlenséget takarítania a páromnak :) Főzni meg egyszer én lepem meg egyszer ő valamivel.
2020. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A családomban az a mentalitás, hogy a nő végzi el a házimunka java részét, a férfi max. besegít!
2020. jún. 28. 21:11
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Lássa meg a munkát, ha meglátta, akkor végezze anélkül, hogy mártírt játszana. Én is így csinálom, szintén házias vagyok.
2020. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

"Én szívesen csinálnék neki meglepetés vacsit, elkészíteném a kedvenc ételét és örülnék, ha ő is megtenné nekem."


Azért nem értem ezt, mert ha te SZÍVESEN főzöl neki, miért azt várod el tőle, amit TE csinálsz szívesen? Miért nem azt, amit ő? Én szívesen kötök sálat, sapkát, meleg zoknit, de nem várom el, hogy ugyanezzel lepjen meg a párom.

2020. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!