Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek fontos az, hogy egy nő házias legyen? Örültök neki, ha szívesen főz, mos, takarít nektek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 20:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

#16

Aham, mert apa 0-24-ben dolgozik. Ebben a mai világban tudod, kötelező a munkáltatónak biztosítani 2 nap szabadnapot egy héten a munkavállalónak. Azokon a napokon simán be tud segíteni a férfi is. Ja, és az nem kerül semmibe, hogy kaja után elmossa maga után azt a pár tányért. Ja, vagy ez is megterhelő egyesek számára? Tudod, ma a lakosság legnagyobb része nem úgy él, mint annó nagyszüleink. Egy férfi ne legyen eltelve magával, hogy jaj, csak mert ő dolgozik, ezért neki nincs kötelessége kivenni részét a házimunkából, vagy a bevásárlásból. Akkor a nő meg hozza fel azt, hogy dolgozik a munkahelyén, nevel gyereket? Na, akkor ki fogja elvégezni a házimunkát?

Tökéletes családban nőttem fel, nyugodj meg. Apukám is ugyanúgy besegített a háztartásba.

A sértegetéssel meg csak magadat minősíted.

2020. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%
Tudod "apa" vállakozó, nem mindenki cseléd, szal ha leül akkor dolgozik, ha nem akkor nincs pénz. Nem mindenki multicseléd ám. A másik meg leszrom h bizonyos nők úgy gondolják, ők meg nem fognának egy kanalat se, mert majd a másik. Mutogass, válj el, szidj el mindenkit mindennek, hozzá ne nyúlj semmihez, ne kedveskedj, csak követelőzz, neked jár a nyaralás, neked jár a luxus élet, neked jár a jómód. Nem kell kanalat se mosni, sem jómódban élni. Nem vagyunk egyszinten. Én is elmosogatok ha arról van szó, de az olyan ostoba irigy, kissebbségi komplexusos nőktől a falra mászik, aki márpedig azért se. Ki a francnak kell egy ilyen ember? Még barátnak se, nem ám még én pénzeljem. Igaz, én 12 éves korom óta tudom mi akartam lenni, az lettem, a csúcson vagyok kb, s nem csak bulikáztam mint ezek a repedtsarkuak, akiknek derogál megfogni egy istenverte polót azt kimosni. Akkor nem is kell a másiktól a jómodot elvárni, mert ugye nem férfi a férfi ha nincs új ház/lakás/autó, mindennapi rendelgetés. (mert a nőstény még főzni se tud 1 rántottát) Ismerem a kettősmércés, minden felelősség alol kibújni akaró nyomorékokat. Szívjátok csak egymás vérét, én meg jót röhögök rajt a párommal, akinek nem derogál egy istenverte zoknit kimosni ha arról van szó. Ritkaság az ilyen...
2020. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%
22es téged egy nő egyszer nagyon megbántott, ahogy látom:DD
2020. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
3%
Meg látott/hallott is valszeg elég hülye agymenést a hozzátok hasonló keménykedő luvnyáktól, akik sírnak-rínak, hová tűntek a rendes férfiak.
2020. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Megszólalt egy kúlturember... :)
2020. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem foltos, inkább havi nettó fél millát hozzon haza annak jobban örülnék.

36F

2020. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!