Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan boldogak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan boldogak akik párkapcsolatban élnek, míg aki egyedül van, miért boldogtalan?

Figyelt kérdés
Én egyedül vagyok, és boldogtalan. Már rossz a számomra, hogy felmegyek a Facebookra, csak csupa boldog párokat, házasokat látok. Nálam meg semmi esély hogy ez valaha változna, mivel egyedül vagyok.
2020. jún. 29. 13:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez azoknak rossz akik magányosak is. Akik magányosak azok valóban boldogtalanok is.


Akinek nincsenek barátai , nem jár közösségbe, és a munkahelyén sem érzi túl jól magát, vagy a kollégáival semmi közös nincs a munkán kívül, azok boldogtalanok, senki ne mondja azt, hogy az ilyenek boldog emberek.


Attól függ, hogy miből áll az életed ha egyedül vagy társ nélkül.

2020. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
46%
Igen, én is megnézném a sok "egyedül is boldog vagyok" megmondóembert, ha az egész életük szex, intimitás, szerelem nélkül telne. De általában arról szólnak a történeteik, hogy egyedül is boldogok VOLTAK, magyarul valamennyit éltek így, aztán jött a társ. Ha nem jött volna 10, 20, 30, ... év múlva sem, és ott rhadnak még 60 évesen is full egyedül, egy életet leélve úgy, teljesen biztos, hogy más lenne a véleményük. Láttam már így járt embereket, én is ilyen leszek. Nem, a kényszingliség, az, amikor nem találsz párt vagy csak valami rettenetesen szr kapcsolatot sikerül összehozni (azt is nagy nehezen), nem egy vidám dolog. Teljesen természetes, hogy boldogtalan vagy így.
2020. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22-szerintem a szex,szerelem,intimitás iránti vágy főleg fiatalabb korban erős. Sok 45-50+-os örülne, ha végre leszállnának róla. Rengetegen vannak úgy, hogy 2-3 gyerek+feleség, magukra meg egy percük sincs. Az jobb ha az egész életedet végiggürized a feleségedért meg a gyerekeidért, aztán mondjuk elválik tőled és egy utolsó senkiházinak néz a fél falu? Ennél az egyedüllét, amit változatos programokkal tarkítasz és jársz valamilyen közösségbe, ezerszer jobb.
2020. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!