Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy valakibe szerelmes leszel vagy nem?

Figyelt kérdés

Nektek mi volt az a pont, amikor azt éreztétek beütött a szerelem és csak rá gondoltál egész nap és rájöttél, hogy beleszerettél a másikba?

Külsején egy részlet tetszett (pl mosolygödröcske, szép mosoly, a szeme színe stb)


2020. jún. 29. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10: Elolvastam, köszönöm szépen a cikket*, nem okozott gondot a megértése. Évek folyamán amúgy rengeteget foglalkoztam önfejlesztéssel, úgy érzem jó úton haladok olyan tekintetben amik tanulható és fejleszthető képességek. Ego szerepe az emberi kapcsolatokban, boldogság megtalálása önmagában az emberi létezésben, minták szerinti viselkedés és vonzás elmélet, meg ilyen kis mókás témák!


*Ezekről már olvastam korábban is (tudományos megközelítése a szerelemnek, idealizálás, ilyesmi), de számomra az a része nehéz, amikor meg kellene különböztetni, hogy ezek tényleg "IGAZI" ÉRZÉSEK, vagy csak túlidealizálom a dolgot. (Vagy valahol a kettő között?) :(

(Nem szeretem ennyire tudományosan nézni a dolgokat, mert akkor elkallódik a szentimentális része és nehéz visszaterelni utána. :D )

2020. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 mi az, hogy igazi érzések-e? Beindul az agyadban a kémia oszt' kész. Hogy valós dolgokon alapul-e? Részben.
2020. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12: Az hogy a forrása igazi szerelem, mert mint írtam az a "fajta" vagyok aki a szerelembe szerelmes, mondhatni... Vagy nem egy túlpörgött high állapot. (Bipolárisnak nem mondanám magamat, mert ahhoz kellene egy szakember aki ezt megállapítja, de hajazok rá lájtosan, tl;dr: felhangolt állapot?)
2020. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!