Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új munkahelyre kerültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új munkahelyre kerültem, tetszik egy férfi. Hogyan mutassan ki hogy szimpatikus? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval igazából nyári gyakorlatra kerültem egy céghez, nem rendes munka, pár hetet (esetleg pár hónapot) leszek itt. Édesapám is itt dolgozik, az ő segítségével kerültem ide. Tavaly is voltam már pár hetet így azokat a kollégákat ismerem akik itt voltak tavaly is.

Viszont van egy fiatal férfi aki akkor még nem volt itt, a héten találkoztunk először.

Nagyon szimpatikus, intelligens, jó humora van. Nem beszéltünk túl sokat ugyan, de az alapján ahogy velem illetve a többi kollégával beszélt, viselkedett ez jött le.


A kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám kicsit felhívni magamra a figyelmét, kideríteni hogy esetleg ő mit gondol? Nincs nagyon ilyesmiben tapasztalatom, közös dolgunk, munka amin közösen kéne dolgozni vagy beszélni egy adott feladat kapcsán nincs sajnos. Apumat meg mégse akarom megkérni hogy játssza a kerítőt:D


2020. júl. 1. 12:42
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
67%
Hívd el egy kávéra, akár ebédidőben, akár meló után.
2020. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a kézenfekvő, de annyira még nem ismerem hogy elmerjem hívni.
2020. júl. 1. 12:46
 3/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Kérj akkor előtte tőle valami szakmai tanácsot, ott a munkahelyen, ilyesmi.

Aztán már mehet is a hálából meghívod egy kávéra téma :D Kettő az egyben.

2020. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha van barátnője akkor mi van? Miért kell tönkretenni mások életét?
2020. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Mivan ha felesége van v gyereke, ilyesmi. Szerintem se tegyél tönkre embereket az önzőséged miatt.
2020. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt tönkretevésről??:D

Há ha van neki jobb esetben elmondja és visszautasít. Az meg ha valaki (megjegyzem nem történt ilyen csak feltételes módban) flörtöl miközben kapcsolata van az meg nem az én felelősségem. De mint mondtam nem történt ilyen.

Ha van neki majd remélhetőleg kiderül és akkor értelemszerűen nem teszek semmit. Nem is ertem honnan jött ez....-.-"

2020. júl. 4. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetőleg tartózkodj sokat a látókörében, hogy (ha bejössz neki) észre vegyen. Ha ezek után sem közelít feléd, akkor nem érdekled őt.

Ffi.

2020. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!