Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy hónapokig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hónapokig, évekig senki sem udvarol és senki sem tetszik, majd most hirtelen 5 is, aki szimpatikus nekem? Most ilyenkor mi tévő lehetek? Hogy válasszak?

Figyelt kérdés

Már egy éve egy fiú tetszik, de túl messze lakunk egymástól, szoktunk beszélni mindennap még most is, de nem lehetünk a távolság miatt együtt.

Van egy barátom, aki ovi óta a legjobb haverom. Minden napomat vele töltöm. Tudja, hogy volt 3 évig barátom, tud rólam mindent és átsegített a nehéz időszkokon mikor megcsaltak és vele mindig jól érzem magam és bármiről tudok beszélni. Viszont szüleim el fognak költözni, így nekem is mennem kell. Nagyon messzire. kezdem azt érezni, hogy vele boldog tudnék lenni. Nagyon hosszú idő után jutottam erre a pontra..kb. 8órára fogunk lakni egymástól. Az hogy mi együtt lakjunk kivitelezhetetlen, teljesen máshol fogunk lakni és tanulni is, hiába voltunk eddig szomszédok. Viszont őt tudom, hogy fülig szerelmes belém.

Most hirtelen az egyetemről is sokan elkezdtek udvarolni, akik szimpatikusak. De nem értem, hogy eddig mind ezek közül miért nem jelentkezett egy sem.

Most pedig teljesen döntésképtelen vagyok. Szeretnék komoly, akár örökké tartó kapcsolatot.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2018. jún. 30. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Itt a nyár, nem akarnak diákmunkázni, vagy eltávolodtak a haverok, és unalom van. Dugni akarnak.


Szóval én az mondanám, hogy próbáld ki mindet! 🙂

2018. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért vagy döntésképtelen mert nem vagyok benn az ötben :)


Ha benne volnék rögtön ráugranál egyre, hogy foglaltat kiálthass..

2018. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szard le őket.
2018. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz dönteni, akkor keress egy hatodikat.
2018. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engedd el ezt.

A gyerekkori barátot véletlen se hülyítsd, eddig se érdekelt téged ezután se fog csak rámegy a barátság és különben se lehettek együtt.


Ha elköltözöl akkor az ottani egyetemista pasik is kilőve. Várj ezzel kicsit, nem érdekel annyira egyik se téged.

2018. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi nagy dolog abban, hogy hirtelen elkezdtek sokan udvarolni neked, emiatt nem kellene döntésképtelennek lenned. Vannak nők, akiknél évekóta ez folyik, tízessével hajtanak rá a pasik. Szerinted akkor ők mit szóljanak? Ismerkedj azokkal a fiúkkal (nem kell rögtön beadd a derekad egyiküknek sem). Ismerkedés során rájössz, hogy közülük melyik érdemes, hozzádillő.
2018. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!