Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem éltek együtt a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem éltek együtt a pároddal, de megkéredm hogy vigyen el pl másik városba pl 30 km, akkor te állod az utat nőként?

Figyelt kérdés

Olvastam itt ilyen jellegű kérdéseket, és úgy vettem észre, hogy 2 ,,tábor" van

Az egyik, hogy vigyen el bárhová ingyen a párod, hisz a szerelmed és alap, hogy elvisz, ha van elintéznivalód akár 30 km-rel odébb is.


A másik véglet, hogy a nők imgyenélők és alap, hogy fizessék ki amiért a pasi elvitte őket A-ból B-be...


Akkor most melyik?


2020. júl. 1. 13:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
27%
Vigyázz, nagy macsónak el fog pattanni egy ér a fejében.
2020. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Akit itt "nagy macsóztok" szerintem szimplán konzervatív ilyen téren. Bár nem minden hozzászólásával értek egyet.

Én is simán elvinném a párom 30km-re lévő városba, sőt vissza is hoznám :) Az az 1500-1700ft kb semmi. Tuti nem kérném el és fordítva is így gondolnám. Bár, ha férfival vagyok, akkor általában durcás vagyok, ha nekem kell vezetni, de az nem amiatt van, mert sajnálom a benzint :D :D :D

2020. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
26# en sem számolgatom hogy meg lejátszom a fejemben, egyszerűen ha neki alap hogy elvisz, nekem meg alap hogy kedveskedek, nem csak alapnak veszem es elvárok a masiktol. Ez nem jelenti azt hogy görcsösen számon tartom.
2020. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!