Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés

Együtt élek párommal 3 éve.

Barátom sose szerette ha nem dolgoztam ha 1 napot hiányoztam is már balhezott.

Jelenleg terhes vagyok.. 4 hónapos, most értem abba a szakaszba, hogy majd elalszok nem tudok mit csinalni, erotlen vagyok!

Ma itthon maradtam, reggeli rosszul lét.

Párom felhivott es le cseszett, miert maradtam itthon.

Ilyen nincs , hogy hanyok es nem megyek be.

Neki is dolgozott az anyukaja terhesen.

Még ha rosszul is volt reggel, hanyt és ment.

Persze ezzel nincs is gond, mert dolgozok, csak 1 napot vettem ki.

Tegnap mondtam neki, hogy max 6 hónaposan le allok a munkaval és maradok itthon.

Válasza miért maradnál itthon.. más terhes nők is dolgoznak addig meg nem Szülnek meg.

Mit tehetnék? :/

Nem a munkávan van bajom.

Hanem a kritikus faradsaggal, és a reggeli hányásokkal.


2020. júl. 3. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Totál idióta a párod, te pedig egy ilyen emberrel kötötted össze az életed , és szültél neki gyereket.

Nem csodálkoznék ha a gyereket is zavarná dolgozni 3 évesen....

Vagy majd azt mondja kösd magadra és menjél úgy melózni?


Sajnálom de itt főleg te vagy a hibás amiért ezt eltűröd!

F38

2020. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Gratulálok, hogy egy ilyen hü.lye fhasszal kötöd össze az életedet. Csak a gyereket sajnálom. Komolyan, sterilizálni kéne az embereket. Ilyen prolik miért csinálnak gyereket?
2020. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetnél? Értelmes embernek szülhettél volna gyereket. Na de ez már mindegy.

Állj a sarkadra, ne enged ezt meg neki. Mégis mit képzel, hogy majd a kisbabával is dolgozni fogsz? Ekkora barmot.

2020. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora barom! Mit dolgozol? Nem tudod kiíratni magad az orvossal?
2020. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fog megváltozni. Empátia nélküli, önző, rabszolgahajcsár. Örökre igent mondtál erre az életre, ha vele maradsz.
2020. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kontrollmániás, lelki bántalmazó phaszkalappal élsz együtt évek óta, és most egy szerencsétlen gyerek életét is megnyomorítod ezzel. Hát, ehhez csak gratulálni tudok. Téged nem sajnállak kicsit sem, mert magadnak főzted, edd meg, de szerencsétlen gyerek nem tehet semmiről :(
2020. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
8 hónapos korig nyugodtan melózhatsz, van aki végig hiszti nélkül melózik.
2020. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát haragudj hogy ezt mondom de szerintem nagyon nem volt jó döntés egy ilyen emberrel gyereket vállalni.

De jó lenne, ha ekmeséld ennek a faparasztnak, hogy az a bébi ami a hasadban van, az ő gyermeke is...és hogyha valamilyen oknál fogva baja lesz, akkor majd ő is hibás lesz, nem kicsit...

2020. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként különbet is üzenek a párodnak: sok párnál már a terhesség elejétől nem dolgozik a nő, mert megtehetik és fontosabb a kismama és a baba egészsége, mint a hülye munka.

Azért vagy fáradt, mert azt akarja a szervezeted, hogy pihenjél. Borzasztó megterhelés ez a testednek.Fogsz te még épp eleget gürizni, a szülésnél, a gyerek körül otthon és később a munkahelyeden is. Aki ezt nem fogja fel, az egy rettentően gonosz, buta ember. Sajnos a szülésed után sem számíthatsz majd tőle semmilyen segítségre, nem társ az ilyen. Közösen vállaltátok, hogy egy időre te kiszolgáltatottabb helyzetbe kerülsz, erre ahelyett, hogy védene és támogatna ellened fordul. Ez nem férfi, nem társ.

2020. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kedves 7-es, meg olyan is van, akinek nem annyira sétagalopp a terhesség, mert végigokádja a napot, komplikációk vannak stb. Nem egyformán viselik a nők ezt a dolgot. Én például a második-harmadik trimeszterben teljesen jól elvoltam, de az első hetekben hányni is négykézláb mentem ki, annyira szarul voltam 0-24 mindkét gyerekemmel. Akkor biztos, hogy nem tudtam volna bejárni dolgozni, eljutni a munkahelyemre se ment volna. Más meg még csak nem is émelyeg. Szóval nem ennyire egyszerű ez, hogy akinek nem megy, az hisztizik.
2020. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!