Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan/mivel tudom "mérni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel tudom "mérni" azt, ha a fogyásom előrehaladtával mennyivel kezdek el a férfiaknak jobban tetszeni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, érthető megfogalmazás volt-e :D

Írok egy példát is: ha mondjuk régebbem sos szólított le senki utcán, tömrgközlekedésen, de azt tapasztalnám, hogy ez a dolog egyre sűrűbb lesz.

Erre gondoltam először, de rájöttem, hogy ez nem jó mérési eszköz, mivel a leszólítás eléggé rotka dolog, nagyon sok olyan lány van, akit szintén nem szólítanak le soha, pedig csinosak, jó az alakjuk.

De ha ezzel nem túl jól mérhető, akkor tudnátok olyan tippeket írni, amin kereszt jobban érezhetem a változást?


2017. júl. 3. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Át kellett volna olvasni a kérdést, elkezdtem egy mondtatot és teljesen mas lett belőle :D Bocsi :D
2017. júl. 3. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Miért jó amúgy férfiaknak tetszeni, nagy általánosságban?


A fogatlan alkoholistától izomgyuriig hallgathatod a bókokat, fúj.

2017. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is jó amit írtál, vagy számolod, hányan néznek meg fordulnak utánad, de szubjektív szépség épp emiatt szórnak ezek a módszerek is. Nézz testarányokat aranymetszés szerint esetleg, minél közelebb vagy, annál nagyobb valószínűséggel tetszel több embernek. Miért nem elég az, hogy van egy célod, lefogysz addig, aztán meglátod.

30/f

2017. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban azért csinálom, hogy én legyek elégedett saját magammal, de nyilván nagy motiváló erő, ha az az ember bejön az ellenkező neműeknek :)
2017. júl. 3. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a pszichológusom pont azt mondta, hogy azért szabotálom folyton a fogyásomat, mert nem akarom, hogy szexuális partnerként gondoljanak rám.


Azt veszed észre, hogy aki beszél, többet beszél. Pénztáros srácok, futárok, eladók többet mosolyognak. Én ilyenkor hízom vissza. :)

2017. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor eléggé durván lefogytam, már azt vettem észre, kb mindenki engem akar, de lelkileg akkor voltam a legmélyebben, és nekem nem kellett senki, pont le$zartam akkor ezeket...

Aztán kicsit összeszedtem magam, nyitottabb lettem, én is akartam ismerkedni. Ugyanúgy sok volt a jelentkező, de mivel közelebbről átláthattam a helyzetet, ennek a halom embernek a 75%-ánál kibújt a szög a zsákból, hogy csak kefélni akar (jó, némelyiknek össze is jött, de ez mellékes.)

Vagyis tény, hogy többen állnak majd sorba, csak épp nem mind1, milyen céllal.

2017. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!