Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi? 35 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi? 35 éves férfiként ilyen kritériumokkal lehúzhatom a rolót? Illetve ki mit tenne?

Figyelt kérdés

Szóval 35 évesen elváltunk most már ex feleségemmel, volt közös házunk, amit el kellett adni, nagy nehezen eladtunk viszonylag gyorsan, de költözhettem haza. Mert hirtelen nem volt máshová.

(mondhatni szerencsére nincs tesóm és csak anyum él)


8 évig voltunk házasok, nem akartam gyereket az exem sem akart. De 8 év után fordult a kocka és még is szeretett volna, hosszadalmas volt de oda jutottunk, hogy elváltunk emiatt.


20 km-re lakok Budapesttől és úgy érzem itt a városban ahol élek, sőt a környező városokban sincs lehetőség nagyon ismerkedni.

Van 1-2 barátom de gyerekeik vannak és nem járunk már úgy sehová sem szórakozni pláne ilyen klubbokba.


Szóval ti mit tennétek?


Mennyi esély van arra, hogy a környékemen, megismerhetek olyan nőt , aki nem akar megházasodni , mert egy fix , hogy én még 1x nem fogok, és olyat aki gyereket sem akar, remélhetőleg soha.?


Volt 3 hölgy akivel ismerkedtem volna de kiderült, hogy nekik is van barátjuk.


Szóval ti elmennétek mondjuk albérletbe Pestre és keresnétek új munkahelyet, vagy esetleg Pesten vennétek valami olcsó lakást annak reményében, hogy hátha ott megismertek majd valakit?


2020. júl. 4. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Először is sajnálom a válásod, van úgy hogy két ember sajnos más utakon folytatja.


A kérdésedre a válasz pedig igen, mindenképp olyan városba mennék ahol több a lehetőség új életet kezdeni.

2020. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Pesten jobban jarsz mindenkepp, itt joval tobb 28-37 kozotti no van, akinek meg egyaltalan nincs gyereke, es nem is akar. (Utobbibol kevesebb, de azert akadnak.)
2020. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En is elmennek. De egy dologban szinte szaz szazalekig biztos vagyok, nem kell lehuzni a rolot, ennyi idosen szinte biztos hogy lesz normalis eleted es talasz olyat amilyet szeretnel. Szoval en nem gorcsolnek a helyedben.
2020. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Irány Mordor és az új élet. Kell ilyenkor a környezet változás egyébként is.

Mamahotel pedig nem pálya 35 évesen, főleg ha ismerkedni szeretnél.

2020. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy már fiatal,normális kapcsolatot sem akarsz,így szinte esélytelen.
2020. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.


Azzal amúgy nincs baj, hogy az exemen rágódnék, inkább csak a jövőmön rágódok.

Nem arról van szó, hogy suttyó flauban lakok és nem is olyan kicsi város, de akkor sincs lehetőség ismerkedésre.


Sőt megnéztem próbából 5 társkeresőt is, de 15 km-en belül csoda ha 1 nő akad.


Igazából jó hallani a válaszokat, de először biztosan állást keresek Pesten, aztán csak a lakás, gondolom más is hasonlóan tenné.

2020. júl. 4. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
6 Ezek már csak a parktikus részletek. 🙂
2020. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
27 éves vagyok, fél éve váltam el, mert exem képes volt a legjobb barátnőmmel félremenni. Gyermeket sosem akartam, házassagot már nem akarok többé. Annyival jobb a helyzetem, hogy van saját lakásom, amit a házassagunk alatt kiadtam, így oda vissza tudtam költözni. 20 km nem nagy távolság Budapesttől, engem abszolút nem rettentene el. Ha nyitott vagy az ismerkedésre, akkor írj üzenetben és meglátjuk mi sül ki belőle.
2020. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem b**asszki, gyerekek ennyire egyszerű ez nem lehet :)
2020. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acelsziv ***** válasza:
100%

8: Azért majd írd meg, mi lett :D Lássuk be ez nem túl gyakori még itt a Gyakorin sem :D :D

Kérdező: Nincs azzal gond ha nem akarsz gyereket. Csak azt kell belátnod, hogy azokból a nőkből akik szintén nem akarnak kevesebb van. Tehát nehezített pályán vagy.

2020. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!