Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legszebb bókja, amit valaha kaptál? 🥰

Figyelt kérdés

Akár a párodtól jött, akár idegentől.

Kérlek írd oda a nemed is ( kíváncsi vagyok a nők szoktak e bókolni) 😊


2020. júl. 5. 07:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/150 anonim válasza:
50%
nyuszifül 29/F
2020. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/150 anonim ***** válasza:
89%

Hogy nagyon jól érezte magát velem és köszöni szépen a fagyit 🥰


Sajnos soha többé nem volt ideje találkozni velem 🤣


32/F

2020. júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/150 anonim ***** válasza:
50%
#2 nyilván mert tudta hogy te vagy a hibás mindenért.
2020. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/150 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ebben a sztoriban én voltam a szemét pasi, mint a legtöbb sztoriba 🤣🤣
2020. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/150 The Dead and Dreaming ***** válasza:
74%

Nekem egyszer egy foglalt nő azt mondta, hogy bárcsak másfél évvel hamarabb találkoztunk volna. (Itt arra gondolt, hogy akkor még nem volt férjnél.)


Illetve volt egy másik amikor egy lány azt ecsetelte, hogy mennyivel jobb vagyok minden férfinél akit eddig ismert, mert nincs bennem rossz csak gyermeki szeretet. Ez akkoriban lehet, hogy igaz volt, ma már nem az, de akkor jól eset tőle, mert belé voltam szerelmes. De igazából egy év múlva már utált.


F

2020. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/150 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz a döntés, mert a párommal mindketten mindig kimondjuk, ha valami tetszik, az pedig gyakori.


Nekem talán ami a legjobban megfogott, az amikor egy esti pihengetésnél magához húzott és azt mondta, hogy fantasztikus vagyok.


Megkérdeztem a barátomat, neki az a "kedvence", amikor egyszer azt mondtam neki, hogy "Nem tudom, hogy lehetek ilyen szerencsés, hogy vagy nekem."


Idegentől a legszebb, vagy még inkább, legemlékezetesebb, amikor még évekkel ezelőtt kint ültem és olvastam, majd lelassított előttem egy autó és a középkorú sofőrje kikiáltotta nekem, hogy "Te vagy a fiatalság megmentője!" Értette arra, hogy olvasok.

22/L + 22/F

2020. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/150 anonim ***** válasza:
35%
5 ös a foglalt nő megjegyzése inkább szánalmas és kiábrándító. Örülj, hogy nem te lettél a férje...30f
2020. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/150 anonim ***** válasza:
82%

Baràti társaságunk sörözést szervezett, amire az egyik srácnak nem volt kedve jönni. Próbáltam chaten kapacitálni, mire ez a válasz jött:

"Őszintén, rád vágyom. Ezért megérné. Szeretem, hogy pozitiv vagy ahogy vagy.

Kevés ilyen tiszta embert ismerek, neked még én is térdre ereszkedem.

Fene gondolta, hogy épp egy (itt egy, a munkámmal kapcsolatos poén jött) nő vesz le a lábamról, de neked sikerült."


A pasi egy éles eszű, cinikus, odamondogató típus. 15 év ismeretség után teljesen ledöbbentem.

Én régóta házas vagyok, ő évek óta kapcsolatban.

2020. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/150 anonim ***** válasza:
28%
A 7. Nagyon egyet értek!
2020. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/150 anonim ***** válasza:
84%
Nélküled minden üres:) Rég volt, tán igaz se volt:D
2020. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!