Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddigi életed legszebb emléke? N

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 2 nap. :) Előtte gyalázat volt...
2016. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
megtaláltam pár hónapra azt a nőt aki az igazi lehetett volna sajnos annyira jó emlék volt h lassan 1,5 éve sem forrt be a seb amit okozott... F
2016. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Milyen gyalázatról beszélsz? :D
2016. dec. 24. 22:18
 4/16 A kérdező kommentje:
Én sem tudok elfelejteni valakit :(
2016. dec. 24. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Csatlakozom én is a nem tudok felejteni gyülekezethez. Ne felejtsünk együtt!
2016. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egész gyerekkorom 14 éves koromig bezárólag. Onnantól kezdve nincs is konkrétan jó emlékem.
2016. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Az a probléma h mindenkien azt a karaktert erős jellemet céltudatos és magabiztos nőt keresem aki ő volt aki nem félt ellent mondani vagy ha rosszul láttam dolgokat új iránymutatást adni...

nem tudom elfelejteni a kedvességet amit a kis időben tőle kaptam és azt sem h mennyi önbizalmat adott nekem felemelt mikor sehol sem találtam a helyem...

Rengeteget köszönhetek neki...

Sajnos az a fél év úgy érzem mintha csak pár nap lett volna

Volt benne öröm boldogság és bánat is egyaránt.

Sajnos ő úgy fogta fel a dolgot h csak nagyon jó barátok vagyunk kicsivel több mert egyszer kibökte h nem vagyok közömbös számára igen le is feküdtünk, de soha nem mertem neki bevallani h én szerelmes vagyok...

Szerintem nem is kellett mondanom tuti érezte.

Aztán egy nap eltűnt az életemből...

azóta újra elveszett vagyok és nem találom az ideális nőt pedig lett volna pár...

2016. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Párkapcsolati szempontból évekig minden nap borzasztó jó volt.

Aztán az véget ért..

De azon kívül, volt olyan nap, amikor minden sikerült és semmivel sem volt semmi gond.

Úgy külön nagyon jó jelenetekre nem emlékszem.

2016. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
0%
Az utolsó nap amit az exemmel töltöttem. Nemhiszem, hogy lett volna jobb vagy szebb.
2016. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
77%
Nekem az mikor 24 évesen elvette a szüzességem egy prosti.
2016. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!