Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vágjak vissza az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vágjak vissza az egyik barátnőmnek, aki azzal csesztet, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Neki nincs női méltósága, 16 évesen tökéletesen tud orálozni, egyszerre ilyen 3 pasival dug, meg ilyenek. Ha valaki kéri és jól néz ki, leszopja. Ez most trágárul hangzik, de nem tudom szebben kifejezni magam. Szó szerint feslett erkölcsű, gusztustalan és ezt gondolják róla úgy általában az emberek. Ha többen vagyunk, a szex jön szóba, folyton megemlíti, hogy nekem ezt nem érdemes hallgatnom, hiszen MÉG NEM VOLTAM SENKIVEL. De úgy, hogy mindenki elkezdjen rajtam röhögni. Nem fogja fel, hogy nincs komoly barátom, az első jöttmentnek meg nem adom magam oda. Lehet, hogy kicsit erkölcsös vagyok, meg ő még sznobnak is tart, de ez van, engem másképp neveltek. Én egyszer nem égettem még be emberek előtt, hogy mekkora ribi, ő viszont folyton úgy csinál, mintha az lenne a trendi, hogy 16 évesen már több pasival volt, mint valaki egész életében. Tökre nem nézem le azt, aki a barátjával szexel ennyi idősen, de ő..neki mindegy, csak f. legyen. Gusztustalan, mégsem mondom neki soha. A lényeg, hogy már megelégeltem, hogy folyton le akar járatni egyszerre többi ember előtt, csak mert neki nem tetszik, hogy engem tartanak valakinek, őt meg már senkinek. A kérdésem az lenne, hogy mit kéne neki ahhoz mondanom, hogy befejezze? Ha értelmesen elmagyarázom neki a dolgot, azt nem fogja fel.
2010. aug. 2. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Cseszegesd azzal, hogy mekkora k.urva.
2010. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
ne barátkozz vele, nem hasonló a felfogásotok
2010. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ráadásul a "legjobb", hogy néha azzal éget be emberek előtt, hogy én igazából leszbikus vagyok és van is csajom. Komolyan mondom, néha úgy meg tudnám verni, ha nem lenne nálam 30 kilóval nehezebb.
2010. aug. 2. 11:35
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
te sokkal jobb vagy ennél mond neki ha majd eleged lesz a sok g*ciből és komoly kapcsolatra vágysz szerintem nem sok pasinak kellesz majd.
2010. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem barátkozom, legalábbis próbálom magamtól távol tartani, de mindig az lesz, hogy egy társaságba kerülünk, amiben engem bírnak, őt meg kiröhögik, de sikerül mindig megaláznia. Másik dolog, hogy engem folyton dicsérnek, hogy szép vagyok, értelmes, ő meg olyanokkal veszi el a kedvemet, hogy pl. "látom, híztál, ez elég gáz", mikor én a 170 centimhez vagyok 55 kiló, ő kb a 170 centijéhez 85. Nem bírom elviselni.
2010. aug. 2. 11:37
 6/23 anonim ***** válasza:
pff de akkor minek barátkozol egy ilyen ordas cafattal?
2010. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy"legjobb" barátnő nem égeti be a bnőjét. Tesókódex 7438. törvény:D


TEHÁT ne barátkozz vele

2010. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Csessz ki vele. Add meg nekem az elérhetőségét :)))
2010. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
vágj neki vissza azzal, hogy a 'több f.szt fogott már, mint kilincset' életmódja eredménye az lesz, hogy 20 éves korában beledöglik valami nemi herpeszbe/kankóba/szifiliszbe/tripperbe/aidsbe, és az egyetlen hasznos tevékenysége az lesz, hogy elrettentő példaként fogják őt tanítani a sulikban
2010. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Fizesd le, szurkald meg,lodd le de a szamlat mindig tartsd meg mert ez nem a maffia =)
2010. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!