Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vágjak vissza az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vágjak vissza az egyik barátnőmnek, aki azzal csesztet, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Neki nincs női méltósága, 16 évesen tökéletesen tud orálozni, egyszerre ilyen 3 pasival dug, meg ilyenek. Ha valaki kéri és jól néz ki, leszopja. Ez most trágárul hangzik, de nem tudom szebben kifejezni magam. Szó szerint feslett erkölcsű, gusztustalan és ezt gondolják róla úgy általában az emberek. Ha többen vagyunk, a szex jön szóba, folyton megemlíti, hogy nekem ezt nem érdemes hallgatnom, hiszen MÉG NEM VOLTAM SENKIVEL. De úgy, hogy mindenki elkezdjen rajtam röhögni. Nem fogja fel, hogy nincs komoly barátom, az első jöttmentnek meg nem adom magam oda. Lehet, hogy kicsit erkölcsös vagyok, meg ő még sznobnak is tart, de ez van, engem másképp neveltek. Én egyszer nem égettem még be emberek előtt, hogy mekkora ribi, ő viszont folyton úgy csinál, mintha az lenne a trendi, hogy 16 évesen már több pasival volt, mint valaki egész életében. Tökre nem nézem le azt, aki a barátjával szexel ennyi idősen, de ő..neki mindegy, csak f. legyen. Gusztustalan, mégsem mondom neki soha. A lényeg, hogy már megelégeltem, hogy folyton le akar járatni egyszerre többi ember előtt, csak mert neki nem tetszik, hogy engem tartanak valakinek, őt meg már senkinek. A kérdésem az lenne, hogy mit kéne neki ahhoz mondanom, hogy befejezze? Ha értelmesen elmagyarázom neki a dolgot, azt nem fogja fel.
2010. aug. 2. 11:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Havonta fél attól, hogy terhes lesz.Mellesleg nem a legjobb barátnőm, csak az egyik olyan, akivel 3 éve jóban vagyok, de 1 éve, mióta mindenkivel összefekszik, elkezdett lenézni engem. Mellesleg én is 16 vagyok, ezt nem írtam.
2010. aug. 2. 11:44
 12/23 anonim ***** válasza:

Elaakrtam kérni az msn cimét, azt hittem hogy valami plázap*csa, de irtad hogy hány kg, inkább nem kell :D

Egyébként egy r*banc.

2010. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
sajnos az ilyen lányok érdeklik a fiúkat,de te sokkal több vagy nála..szólj be neki,hogyha piszkálh,ogy én legalább nem vagyok egy erkölcstelen k urva:) akkor talán békén hagy
2010. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelnek az iylen prosti lányok és csak 16/f vagyok
2010. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Írd ki ide a telószámát!:D Úgy beoltom, h egy rohadt k... :)) Mert az.. Tipikus ribi.:D pusztulna meg.. ^^
2010. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre és már mostanában célozgatok is rá, de nem veszi a lapot. Egyszer leéget, máskor meg úgy tesz, mintha annyira szeretne. Azt hiszi, mindenkit megkaphat, holott a fiúk már sorban röhögnek rajta, mikor ecseteli, hogy hogy szokták megdugni.
2010. aug. 2. 11:47
 17/23 anonim ***** válasza:
Féltékeny rád, ennyi. A ronda nők gonoszak, tudják, hogy nem kellenek a pasiknak, ezért fikázzák a szebb nőket, meg próbálják beégetni. Tegyél rá, oltsd be Te is a bandában, állj a sarkadra...:)
2010. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ott kezdödik a baj hogy nem oltasz vissza amikor pl. amikor eggyütt vagytok egy társaságba és ezt kihasználja!

Ha meg megemlíti hogy szüz vagy nem érdemes neked ezt halgatnod akkor valami olyasmit kell mondani :bocs hogy én nem szopom le minden csávót aki az utcán szembejön velem,és nem nyalatom mindig mással a melleimet!

meg azt is fel kell hozni hogy 3 pasival szokott 1x-re dugni!

ha meg szóba hozza hogy híztál de gáz mondani KELL:te így is dagatabb vagy!

2010. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondd neki h szét van b@szva a lyuka.
2010. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ja és még annyit hogy ha beéget társaságba hogy szüz vagy:nekem legalább nem kell félnem havonta hogy terhes vagyok e de amúgy jó ÉCakát ha érted a célzást!
2010. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!