Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan párról, ahol idősebb a nő a férfinél?

Figyelt kérdés

Csak a véleményetekre lennék kíváncsi. Jelen helyzetben én vagyok a nő, aki 3 évvel idősebb a párjánál. Eddig semmiféle problémánk nem származott ebből. Csak néha elgondolkodok rajta, hogy ez így helyes-e vagy nem-e sok.

Egyébként nagyon jól kijövünk, eddig a volt párjaim közül senkivel sem volt ilyen jó a kapcsolatom. Sőt a családjával is nagyon jó minden. Zavarni nem zavar senkit ez a dolog.

Nektek mi a véleményetek erről?


27/N


2020. júl. 5. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Régen nem-et írtam volna, azóta változott a világ, sokat láttam és -5 évig belefér szerintem.
2020. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Engem zavarna, ha fiatalabb lenne a párom, de ha jól megvagytok és minden klappol, akkor ne aggódj emiatt, végül is 3 év nem olyan sok, már felnőttek vagytok.
2020. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
3 év az SEMMI!!!
2020. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Az az ő magánügyük. Ha nekik így jó, legyenek boldogok.
2020. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Pár év ide vagy oda nem számít. Nyilván nem a köztetek lévő korkülönbség az oka, hogy minden klappol, hanem mert összeillik a személyiségetek és ezek szerint családi szinten is stimmeltek.
2020. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Sok ilyen van.
2020. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi idősen az a 3 év semmi. Az exem 3 évvel volt fiatalabb nálam, és 7 évig voltunk együtt. A férjem 2 évvel fiatalabb, és 10 éve vagyunk együtt.
2020. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 4 évvel volt fiatalabb,sajnos elveszítettem Őt. A jelenlegi párom 2 évvel fiatalabb. Ezek nem korkülönbségek. Számomra 10+-nál kezdődik,de ezzel sincs bajom. Manapság a gyerekkérdés a döntő,valahogy összeolvadtak a korosztályok.
2020. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek párt ahol 10-12 évvel idősebb a nő. Kb. 25 éve együtt vannak.
2020. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi közöm hozzá.
2020. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!