Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 - 50 felett, milyen érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 - 50 felett, milyen érzés, hogy belül még fiatalnak érzed magad, de tudod, már nemigen lehet fiatal párod?

Figyelt kérdés
Tudod, megesik, hogy egyeseknek mégis fiatal partnerük van, de általában nem ez a jellemző. Közelítek magam is, és érdekelne, miként lehet ezt feldolgozni, miként lehet ebbe beletörődni? Aki nem törődik bele, az mennyire ciki? Mármint szerintetek, mennyire cikis az a 40 - 50 feletti pasi, aki huszonéves szexi lányokra hajt?

2020. júl. 5. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok fiatal párt, bár én nő vagyok. Tökéletesen megelégszem a korosztályommal, az sem baj ha pár évvel idősebb, csak legyen aktív.
2020. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a szánalmas kategória. Keress hozzád hasonlóan fiatalos korod beli nőt.

Sajnos hiába érzed magad fiatalabbnak, nem vagy az. És látszik és érződik belülről is. Te nem a mi fiatalságunkban vagy fiatal, hanem a tiedbe ragadtál bele 20 évvel ezelőttről. Talán érthető, mit akarok írni.

2020. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Semmilyen, mert elképzelni nem tudnék egy jóval fiatalabb embert mellettem:D

Fiatal felnőtt van mellettem,gyerekek, de mint kapcsolat esélytelen.Látom a korosztályukat, látom milyenek, és nem.. Nem is értem a korosztályom béli nőket, hogy egyáltalán, hogy tudnak kezdeni velük, szerintem ez elég eltorzult dolog.Nőnél végképp. A férfiak, meg őket egy külön kérdésben kéne kimazsolázni:DD

Az viszont tényleg fura, hogy az ember olyan mint ha még huszon-harminc éves lenne, de a tükör meg a valóságot mutatja, és az idő múlását. De szerintem ez így van rendjén, sosem akartam fiatalabb lenni..ez a természetes mulandóság.

2020. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem működik ez az idősebb fiatallal párkapcsolat. az érett nő megneveli a fiatal fiúcskát, férfi nevel belőle.
2020. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem fiatal párom van,ha jól nézel ki,neked is lehet.40N
2020. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem szörnyű. Ráadásul én infantilis is vagyok, olyan könnyedén veszem az életet, mint egy gyerek. Senki szerint nem nőttem még fel (szerintem nem is fogok, de nem töröm le őket 😀) Addig nem volt baj, amíg külsőleg is fiatalabbnak néztem ki, de az utóbbi pár évben elkezdtem rohamosan öregedni. Mondjuk 5 év alatt vagy tízet 😕 A saját korosztályommal meg nem nagyon tudok mit kezdeni. Külsőre soha nem tetszettek az idősebb férfiak, de a legtöbb belsőleg is olyan papás nekem.🤷

38N

2020. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
Szörnyű érzés.Ezért választanak a nők fiatalabb pasit barátság extrákkal kapcsolatra.
2020. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég ha a korosztályodból keresel egy hasonlóan fiatalos partnert.

Mondjuk a negyvenes férfi-huszas nőre is láttam már példát. Nekem semmi bajom vele, viszont félő, hogy később problémák jönnek még elő ebből a korkülönbségből.

2020. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ciki, aki fiatalra hajt, a sajat korosztalyaban is megtalalja mindenki a parjat, ha agyilag felnott. Igen, ferfiak es nok kozott is vannak olyanok, akik siman 10-20 evet FELtagadhatnanak es ha te fiatalos maradtal, nyilvan nem akarsz magad melle egy nagypapa/mama mentalitasu embert, de nem csak ilyenek vannak.

A legjobb amugy fiatalon (legkesobb 30-35 korul) megtalalni a tarsadat es vele megoregedni.

2020. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

7-es, nagyon tévedsz! A legtöbb nő azt szereti, ha a férfi idősebb nála vagy legalább egy korosztály. Mert a nő az erősebbet, biztonságot keresi, akire felnézhet. A férfiak azért keresnek fiatalabbat, mert védelmezni akarják a nőt és ez az ösztön jobban felébred a fiatalabbak iránt.


A nők azért keresnek fiatalt barátság extrákra, mert nem mindenki szeret belemászni mások családjába. Márpedig a negyvenes korosztályban a legtöbb vonzó férfi elkelt. Maradnak a kevésbé vonzóak vagy a fiatalabb vonzóak. Nyilván akkor már inkább a fiatal, de ha lenne elég szabad vonzó negyvenes, akkor a negyvenes nők rá se néznének a kisfiúkra, mert FÉRFIT keresnek és nem fiút.


A férfiaknak ilyen szempontból rosszabb, ha nem tipikusan jó pasik, mert valóban, egy koron túl az ő korosztályukban sok az elhízott, fonnyadt, férfiasodó nő. 50 felé a legtöbb nő már csak árnyéka a fiatalkori külsejének. De egy jó pasi 50 évesen is azt szed fel, akit akar, komolyra is. Ezzel szemben egy jó nő 40-50-en túl komolyra fiatalabbat nem fog találni. Ez nem lenne baj, hiszen felfelé vonzódunk, de felfelé meg foglaltak a jó pasik.

Összességében szerintem a nőknek sokkal rosszabb a 40-50-es időszak.

2020. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!