Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, aki újra összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, aki újra összejött az exével, és végül együtt is maradtak megint?

Figyelt kérdés
Több hónapnyi vagy évnyi szakítás után, mikor már mindkét fél úgy tűnt, hogy továbblépett. Sikerült újra egy egészséges és jól működő kapcsolatot felépíteni?

2020. júl. 9. 16:44
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:
76%

Általában az egy örökké szabály,hogy nem jövünk újra össze exxel.

Én is ezt gondoltam...ameddig nem találtam olyat,akit igazán szeretek.

Őt semmiképp sem akarom elveszíteni így közel 2 év után.A visszacsábítási folyamatban vagyok éppen

2020. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok hozzá, remélem boldogok lesztek!
2020. júl. 9. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Újra összegabalyodtunk, szexre. Meglátjuk, mi lesz.
2020. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült. Na de miért nem? Mert én rájöttem, hogy változtatni kell sok mindenen, hogy valóban működhessen a dolog, ő viszont nem volt nyitott erre. Ez a szabály érvényes lehet kB. minden hasonló helyzetre: Amennyiben valóban nagy változások állnak be mindkét fél, vagy legalábbis az egyik életében/gondolkodásmódjában/viselkedésében, stb., akkor működhet a dolog, ha viszont nem történt ilyesmi, akkor előbb-utóbb úgyis felszínre kerülnek majd a régi problémák, és ismét szakítás lesz a vége.
2020. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt egyetemi évfolyamtársam a gimnáziumban együtt volt egy lánnyal pár évig. Majd utána szakítottak. Egyetem utolsó éveiben valahogy újra összejöttek. Tavaly volt az esküvő.


Egyszer, 2 hét szünet után én is újra összejöttem egy exemmel, akkor 2 év után még fél évet húztunk rá.

2020. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!