Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Veletek volt már olyan, hogy egy fiú elutasított és jó barátok maradtatok és később összejöttetek?

Figyelt kérdés
ha igen hogy alakult ez ki és mennyi idő telt el?

2013. júl. 8. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ilyen nincs, mármint barátok lehettek, de összejönni nem fogtok
2013. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akit visszautasítottam, visszagondolva, most sem jönnék össze vele:/

17/f

2013. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem:D

Ha egyszer elutasítana egy srác és később akarna valamit, magamat ismerve egész biztosan az lenn a válasz hogy:"maradjunk jó barátok'.

2013. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ilyen csak a mesékbe van....
2013. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő!


ha barátok maradunk, de sok közös élmény meg minden után nekem még mindig tetszik, és megkérdezné h megpróbálnánk-e akkor igen mondanék.

2013. júl. 8. 23:41
 6/11 Froncsi ***** válasza:

Szerintem ez ritka mint a hintalószar.

Saját tapasztalat! Ha egy nőt visszautasítanak, akkor az büszkeségből is nemet mond, még ha szerelmes is az illetőbe. Persze vannak kivételek, de én is közel esélytelennek tartom. Fordítva (ha a nő utasít vissza) az teljesen más dolog, akkor szinte biztos, hogy összejönnének.

2013. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nállunk valami hasonló vot a barátnőmmel.
2013. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen esetet. Jelenleg 8 éve házasok és 2 kicsi gyerekük van. Az elutasítás és az összejövés között sacc/kb. 2-5 év telt el, nem igazán emlékszem.
2013. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez hülyeség akkor ne szakíts.
2013. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nálam ugyanez volt csak forditva.de nem jöttünk össze. szerintem legyél a barátja,és ha látsz rá esélyt,akkor közeledj hozá. de ne sokáig várj.ha nem jön össze akkor nem ő az igazi. :)))))
2013. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!