Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban volt (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban volt (ha volt), hogy úgy éreztétek most egy jó időre elég a másik nemből? Ti mikor keveredtetek ki ebből? 22/L

Figyelt kérdés

Sosem éreztem még ilyet ezelőtt, de az elmúlt fél évben rengeteg csalódásom volt és most azt érzem, egy jó ideig nem merek/bírok ismerkedni, pedig eddig ez elképzelhetetlen lett volna számomra. Előtte is előfordultak csalódások.

Újabban félek a visszautasítástól, átveréstől. Biztos az is közrejátszik, hogy a legutóbbi exem folyton megcsalt, és nehezen tudnék bízni legközelebb az új páromban. Csak akkor tudnék egészséges kapcsolatot kialakítani, ha ezt helyre teszem magamban, önismerettel foglalkozom.


Persze mindig van megoldás, ezen vagyok! :)



2020. júl. 12. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22-23
2020. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Az első szakításom (23 éves voltam) után évekig nem akartam senkitől semmit, és ugyanez a második szakítás után is megtörtént (29 évesen). Most 36 vagyok, durván 2-3 éve sikerült mindent elfelejteni. Szóval vannak olyanok, akik képtelenek egyik kapcsolatból a másikba fejetlenül beleugrani. Nekem legalábbis nagyon hosszú idő kell.
2020. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

22-24, 31-34, majd 35-től mostanáig (szintén több év)

N

2020. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25-27. N
2020. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

17 évesen besokalltam a fiúktól pedig nem vagyok ribi, nem is volt sok kapcsolatom, meg le sem feküdtem senkivel akkor még, de egyszerűen sok volt az egész 🤷

18/L

2020. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most, 26 évesen. Még tart az állapot.
2020. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25 évesen voltam igy, kb.egy évig tartott az az állapot. Szintén egy fájdalmas szakítás után.
2020. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szakítás és a csalódás az élet velejárója amibe nem halunk bele abból csak tanulunk. Én is csalódtam meg aláztak és sajnos ez kihat az emberre mert akinek meg égette a tűz a száját fújja még az aludttejet is. Adj 1 kis időt magadnak és próbáld a múlton túltenni magad mert a múltból tanulunk a jelenben élünk és abból építjük fel a jövőt és úgy kell alakítani, hogy a legjobbat hozzuk ki belőle boldogok legyünk. Holnaptól így kezd a napot:Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még soha nem untam meg a nőket.



37/F

2020. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért érzed ezt, mert túl korán kezdtél hozzá. Kb. most kellene elkezdened az ismerkedést.
2020. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!