Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő hogy képes ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő hogy képes ennyire undorodni a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Vagy ők nem is heteroszexuálisok?

Vagy ez természetes dolog?

Láttam egy fotót, amiben félmeztelen nők végeznek bizonyos szolgáltatást(nem szexuális) férfiaknak, és olvastam alatta a nők kommentjeit. Szinte az összes kirakta a hányós jelet, undorodott, stb..


2020. júl. 12. 09:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Én is ambivalensnek érzem a dolgot, mert hetetoszexuális vagyok. Azonban a férfiak nagy százaléka valóban undorító, ez váltja ki ezt az attitűdöt.
2020. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
7%
El vannak kényeztetve. Olyan mint amikor nem eszik meg a sóskafőzeléket.
2020. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
Tudni kéne, mi volt az.
2020. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Lehet annak a bizonyos szolgáltatásnak (amit nem írtál le) szólt az undor, nem a férfiaknak.
2020. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Ja, én is hányok, ha a nőket szexualizaljak. Mégis mi az a nem szexuális szolgáltatás, amit félmeztelenül kell nyújtani? Na én is behanyok a helyzettől.

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢🤢

2020. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%

Én középiskolás koromban éreztem undort, ez az osztálytársaimnak volt köszönhető. Gusztustalanul beszéltek a lányokról, a saját barátnőiket is megalázták egymás előtt, mutogatták egymásnak a meztelen képeiket és röhögtek a szerelmes üzeneteiken. Lek.rvázták, akiket megkaptak egyéjszakásra és lek.rvázták, akiket nem. Büszkék voltak a megcsalásra, a füvezésre, a részeg hányásaikra, kisebb-nagyobb bűncselekményeikre. Mai napig hányingerem van, ha visszagondolok. Mindezt megfejelte, hogy apám sem volt a helyzet magaslatán, fiú testvérem pedig nincs és más se volt, akivel jóban lettem volna. Akkoriban nem volt helyén az önbizalmam, ezt ki is használták. Sokszor sírtam.

Azóta elköltöztem és egyetemre járok, itt sokkal normálisabbak a fiúk. Barátaim is lettek. Legfőképpen a párom változtatta meg a nézeteimet, mert ilyen rendes fiút nem is értem, hogy érdemlek én meg. A legrosszabb élményeim mostanság, amikor a proli szakmunkások beszólogatnak ilyen "de megb.sználak" színvonalon, de már ezeken is könnyebben túlteszem magam, ők ilyenek.

2020. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Mi az a szolgáltatás? Valóban lehet inkább annak szóltak a reakciók nem a férfiaknak.
2020. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Ez az a kép:

[link]

2020. júl. 12. 10:27
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

Ez valóban gusztustalan és a nők megalázásáról szól. Ezért háborodtak fel a nők és jogosan. Ha félmeztelen férfiak pucolják nők cipőjét és arra kapsz ilyen jeleket, akkor mondhatod azt, hogy a férfiaktól undorodnak, hiszen az ő testük látszik. Ez a kép mindent összefoglal amit a férfi társadalom a nők ellen több ezer évig elkövetett. Valóban egy hányadék az egész.

Ja, és nem undorodom a normális férfiaktól.

2020. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Értem, ha jól látom ma már inkább a férfiakat divat megalázni, lenézni, és undorodni tőlük. Változott a helyzet, így most jobb?
2020. júl. 12. 11:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!