Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban lévő fiúk! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő fiúk! Ha szeretőt keresnétek társkeresőn és egy régi kedves exetek rátok találna, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Mondjuk, nem szándékosan szakítottatok ezzel az exszel, hanem valami rajtatok kívül álló ok miatt, pl távolság, vagy hasonlók, tehát jóban vagytok, csak nem találkoztok, nem nagyon tudtok már egymás dolgairól.

Játsszunk el a gondolattal, hogy ez az exed megtalál társkeresőn, miközben tudja, hogy elvileg komolykapcsolatban vagy és látod hogy megnézte az adatlapod és lehet, küldött is valamit, puszit, kacsintást, ilyen egyszerűbb dologra gondolok, szóval nem kezd ki veled, csak egy kis kedvesség. Akkor mi zajlana le benned? Hogy reagálnál?


2020. júl. 12. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó vicc. Ha annyira friss hús kell, hogy megcsalom az asszonyt, nem ahhoz fogok visszamenni, amit már ismerek, mert az nem hozza azt az élményt, amiért egyáltalán érdemes szeretőt tartani.


Mondjuk én meg a szerető tartás is két külön világ... Neked sem kellene lerongyosodni ilyen szintre. Engedd el az exed, ne akarj valakit úgy magadnak, hogy kicsikarod belőle a hűtlenséget.

2020. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálkozott pár éve azt hiszemm, nálam is, de nem vettem a lapot, mert azt hittem, csak rájött a nosztalgia, azért ír nekem szépeket. Nem volt még olyan hű de régóta a párjával, a gyerek még pici volt. Azt hittem, dúl köztük a szerelem, minden rendben van, csak a régi emlékek miatt írt rám. Most kicsit már máshogy gondolom.
2020. júl. 12. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Balra hajtanam.
2020. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!