Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon kínos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon kínos, hogy ilyen külsővel látott a férfi aki tetszik, vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

Megismertem nemrég munka által egy férfit aki nagyon szimpatikus és vonzó számomra. Még csak háromszor futottunk össze azóta így a munkahelyemen (nem közvetlen munkatársak vagyunk), de úgy érzem kölcsönös a szimpátia és talán a vonzalom is. :)

Ma délelőtt mivel szép idő volt kicsit kimentem az udvart szépíteni (kertes házban élek, kisvárosban), majd a ház előtt is gereblyéztem. A szomszéd, egy idősebb bácsi kijött mert várt valakit, addig odajött hozzám beszélgetni. Amikor megérkezett az illető megállt mellettünk kocsival és az a férfi volt, akit írtam az elején. Azt hittem elsüllyedek szégyenemben, mert ahogy kinéztem... A gereblye a kezemben, kinti papucs, szabadidőnadrág, itthoni kinyúlt póló, kontaktlencse helyett szemüveg volt rajtam, smink semmi, hajam meg csak összegumizva a tarkómnál. Persze köszöntünk egymásnak de alig mertem ránézni, holott éreztem, hogy ő figyel. El is köszöntem tőlük és gyorsan bementem.

Biztos hiúnak tűnök de nekem nagyon kellemetlen volt. Alapból amúgy sem nagyon sminkelem magam erősen meg leginkább kényelmesen csinos ruhákban járok de ez a mai szerelésem a lehető leglazább volt. :')

Ha valóban jól éreztem és kölcsönös volt a vonzalom, akkor ez esélyes, hogy kiirtotta belőle? Férfiak és nők válaszát is megköszönném.

31N



ápr. 28. 22:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Biztos 31 és nem 13? Ennyi idősen azért ez elég kínos. Úristen, meglátott szemüvegben, gereblyével, fújj... Mindjárt hányok xDDD
ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Biztos nevetségesen hangzik a kérdés, de a válaszod valahol megnyugtató. :)
ápr. 28. 22:49
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem értem, ha neked azt gondolod, ennyire fontos a külső, miért nincs kertészkedős outfited? Engem nem érdekel, hogy látnak, de nincs alapból kinyúlt pólóm.
ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

túl gondolod, nem szülni látott vagy 3 pasival egyszerre

látott otthoni ruhában ahogy a csináltad a dolgod, nincs ebben semmi

sőt inkább plussz mint sem negatív képet fest rólad, mert megmutatta hogy nem félsz a fizikai munkától és egy másik arcodat is megismerhette nem csak az munkásat

no para

ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem gaz, nyugodj meg, csak tulgondolod. Ha nem szoktad magad agyonsminkelni, akkor nem lehetett akkora a kulonbseg.
ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, ha össze akarsz vele jönni úgyis látni fig így.
ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Életem legnagyobb szerelmével,40 felett olyan helyzetben találkoztam, amikor minden járt a fejemben, csak épp a pasizás nem. Eszemben sem volt, nem érdekelt hogy nézek ki. Összekötött haj, nulla smink, olyan ruha amiért nem kár, hogy koszos lesz. Szóval nem ezen múlik.
ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
ha tetszel valakinek akkor mind1 hogyan nezel ki , ha csak megdugna akkor meg csak a top formadbn vagy jo neki.. ez jo szuonek nem baj ha latot igy..
ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

Én is ilyen vagyok.Pl. kiviszem a szemetet itthoni ruhában,kócosan,semmi sminkben mindig megy a fejemben "hogy csak meg ne lásson valaki."

Nem használok sok sminket,de szempillaspirál nélkül nem megyek utcára.

Mindenkitől megkapom,hogy nem vagyok normális.Ez van.

Valószínű ugyan ez járna az agyamba.

Pont ezért biztos vagyok benne,hogy túlreagálod,mert ha én lennék ebben a helyzetben rágnám rajta magam de tudnám,hogy túlreagálom.

Ha jobban belegondolsz,érezted,hogy figyel.Lehet kifejezetten tetszett neki,hogy így látott és nem munkához öltözve.29/N

ápr. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
És ez kit érdekel???
ápr. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!