Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda ferfiaknal torvenyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda ferfiaknal torvenyszeru, hogy sikertelenek a noknel?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Dehogy törvényszerű. Itt van egy pár példa.


[link]


[link]

2020. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az egyik volt gimis osztálytársam (szép csaj) összejött az egyik legrondább emberrel, akit valaha láttam rá már 2 gyerek is van. Mondjuk a hapsinak több száz misije van, de a szerelem is vak :D
2020. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A csóró férfiak sikertelenek a nőknél, ez már az ókor óta így van.
2020. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Általában azok. Én már csak tudom.


Csúnya vagyok, meg szegény is.

2020. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert gondolom te is világszépe lányt akarsz csúnya férfi létedre. De ha nem nézel ki így:

[link]

Akkor ne várj el ilyen kaliberű lányokat:

[link]

[link]

Hanem érd be az átlagos lányokkal:

[link]

2020. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A külső lényegtelen. Ha szegény vagy depressziós vagy, onnantól nincs esélyed :)
2020. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. A rondaságot nagyon sok minden tudja kompenzálni. Leginkább a jó duma és a magabiztosság (az a fajta magabiztosság, ami az ellenkező nem visszajelzéseitől független, amikor az ember tudja a saját értékeit és tud boldog lenni párkapcsolat nélkül is, nem görcsös). Volt pl. egy egyetemi tanárunk, akiről azt mondta egy ismerősünk, kicsit a legtöbb nő beleszeret, ha jobban megismeri, pl. rendszeresen jár az órájára... és a saját részemről tényleg. Pedig kb. ilyen állatorvosi ló eset olyan tekintetben, hogy minden összejött neki, amit a rondasággal társítunk férfiaknál. Alacsony, köpcös, sörpocakos, foghíjas, kopaszodó, gödrös bőrű, karvalyorrú, még csak nem is öltözik jól... és mégis, olyan szövege volt, és annyira világlátott, művelt volt, hogy csüngtünk a szavain, és biztos lett volna közülünk olyan, aki vevő lett volna egyre s másra vele, ha nem a tanárunk lett volna és adott volna jeleket. De van más ismerősöm is, aki hát nem egy adonisz, és jobbnál jobb női voltak, mert olyan a dumája, személyisége.


Aztán van nyilván az a kategória, aki pénzzel tud leginkább kompenzálni, főleg ha neki csak egy bizonyos szint feletti külsejű nő számít nőnek.

2020. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5: szerintem az átlagosnak linkelt lányból is simán ki lehet hozni a szépcsajos képek színvonalát, csak ez egy szar kép (rossz szög, rossz megvilágítás, előnytelen szemfestés)... az igazi átlagos lány nem ilyen.
2020. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted milyen egy átlagos lány? Nem mondtam, hogy nem lehet ő is olyan egy kis sminkkel, meg más megvilágítással olyan, mint amit szép lány kategóriába tettem. Pont azért átlagos, mert ilyen képeket is megoszt magáról.
2020. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy átlagos nő kb. ilyen:

[link]


lehet, hogy igényesebb abból a szempontból, hogy milyen képet tesz ki magáról, de az alap, amiből ezt ki tudja hozni, az átlag. Aránytalanabb az arca, vannak olyan testi jellemzői, amit hibának látnak mások (kis mosolynál is jobban látszik az ínye, lapos és nagy az orra, keskenyek, de nem mandulavágásúak a szemei), de azért még kellemes az összkép.


Az általad linkelt nőt meg simán szépnek látná sztem a többség élőben, mert dús, hosszú haja van, kifejezetten szép bőre, arányps arca, vastag ajkai (ez most épp trendi / ez a szépségideál), szép formájú szeme, szép orra. Sztem nem attól függ, ki átlagos és ki nem, hogy milyen fotó kerül fel róla a netre éppen (az is lehet, hogy ezzel éppen egy társadalmi üzenetet akar megfogalmazni - pl. rengeteg instamodell akar mostanában elég átlagosnak tűnni ahhoz, hogy az átlagos követői is magukra ismerjenek benne, és direkt feltesznek előnytelen képeket; van, amikor videóból vágnak ki mások róluk előnytelenebb szögeket)... pl. Selena Gomezről is vannak olyan képek a neten, amikor edzésről megy haza, és egy csapzott hajú, tokás 12 évesnek néz ki rajta, pedig azért ő elég szép nő.

2020. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!