Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy gondoljátok ti is, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondoljátok ti is, hogy a magyar lányok nagyon szépek vagy ezt csak megszokásból mondja mindenki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
nézd meg a külföldi nőket...de ne a modelleket. vannak köztük is szépek, de már azok se tisztavérűek hazájukban. míg a magyaroknál 10ből 1 csúnyácskább, ott 10ből 7 az. meg beszéltem már jópár külföldi emberrel és mindenki ezt állítja. a németek szerint mi magyarok nagyon soványok vagyunk, nincs sok kövér ember, náluk sok van. és a magyar lányok formásabbak :)
2010. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindenhol meg lehet találni minden nemzetiségnél, a legszebbet legcsúnyábbat.
2010. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
én is úgy gondolom:) kint voltam németországban is, egy jó csajt láttam egy hét alatt, erdélyben 7-t számoltam, aki télleg jó volt, itthon egy séta alatt 20nál meguntam a számolást... jelenthet valamit :D
2010. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg a magyar lányok a legszebbek! ;)
2010. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát én erdélyben is csak szépeket láttam volt egy pár vékonyabb meg vastagabb is de még az is a jók közé rakható volt és igen a magyar lányok a legszebbek!!!!4négy
2010. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nagyon kevés országban vannak ilyen "változatos"lányok...itt vannak szőkék barnák vörösek stb..világosabb sötétebb bőrűek kék zöld barna stb színű szemüek....magasak, alacsonyabbak...míg pl kínába pici feketehajú barna szemű nők vannak vagy a németeknél ahol a legtöbbjük szőke hajú kék/zöld szemű....szóval lehet hogy ezért is mondják hogy a magyar nők szépek..mert nem vagyunk egyformák...
2010. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, szépek szerintem is a Magyar lányok/nők, de beképzeltek is!
2010. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

magyar lányok a legszebbek. tapasztalatból mondom, láttam sokféle csajt, de télleg a magyarok a legszebbek és én erre büszke vok:)

F16

2010. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

en kulfoldon elek... hat mitne mondjak 17 vok...

otthon allt a farkam 24/7-be itt jo ha 1-2 orat all naponta... ha erted mire gondolok.

2010. aug. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is külföldön élek, de szerintem itt is megvan az az arány, mint otthon. Hogy őszinte legyek, annak ellenére, hogy rajongásig imádom őket, kicsit kezdek kiábrándulni a magyar lányokból, mert valami hihetetlen változások mentek végbe az elmúlt akár 5-6 évben is...tisztelet a kivételnek.
2010. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!