Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi és egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi és egy 18 éves csaj? Túl nagy a korkülönbség? Ciki valamelyik fél számára?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Láttam olyan kapcsolatot, ahol működött, de ott tényleg érett, tapasztalt lányok voltak a fiatalabbak. És ezt nem úgy értem, hogy a popóján tojáshéj jellegű lányok sóhajtoznak, hogy ők mennyivel érettebbek a korosztályuknál, hanem tényleg azok voltak. Pl. egyik ismerősöm évek óta játszott kisebb színitársulatokban tiniként, 18-19 évesen saját maga vezetett háztartást vidéken, amíg ott játszott, saját maga osztotta be a pénzét. Közelebb állt az élettapasztalata egy 30éveséhez, mint egy átlag tinédzseré. Ő pl. 18 évesen 27 éves pasival volt, és 2-3 évig együtt voltak, komoly kapcsolatban, csak elhidegültek egymástól, nem érettségi gondok miatt mentek szét, vagy mert a srácnak csak szexre kellett volna. Megint más ismerősöm pl. 16 éves korától dolgozott meg fele háztartást vitte, mert meghalt az anyja. Ezekben az esetekben sztem nem fura ez a dolog, mert érettségben, tapasztalatban messze nem a korukbeli srácok szintjén vannak (persze, van ilyen srác is, de kicsi az esély, hogy pont egymásra találnak), meg nyilván, tudni kell normális férfit is választani.


Szabvány esetben azért... cikinek nem mondanám, mert most épp ez a trendi sok helyen, de nem feltétlen jó döntés, főleg a lány részéről, mert sok 30éves vagy azért hajkurássza a 18 éveseket, mert feszes sunit akar dugni, aki könnyebben szétteszi a lábát / könnyebben alél el alap kedvességektől, vagy mert teljesen éretlen a korához képest, és a korosztályában nem talál "szellemi partnert" - na, ilyenkor szokott az lenni, hogy 1-2 év múlva a lány fogja a fejét, amikor lekörözi érettségben a srácot, hogy hogy lehet a pasi ennyire gyerekes, a srác meg nyafog, hogy "de nem ilyennek ismertem meg a cuncikát, sárkányosodik".

2020. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%

Én és az osztályomból vagy 20 gyerek 7 èvesen kezdtük a sulit, én 19 voltam, mikor érettségiztem sima mezei “évvesztesként”, pedig nem buktam. Mások, akik nyelvi előkészítőben is voltak, 20 évesen érettségiztek.


Manapsàg(elmúlt 15 év) ebből van több. Most, hogy a kormány behozta a kezdjük hat évesen a sulit, (nembaj, ha éretlenség miatt bukik a gyerek, majd lesz belőle szakmunkás, abból úgy is hiány van) visszaáll az eredeti rend, tizennyolc évesen fognak érettségizni..


Eddig, aki lehetetett(értelmiségi családok), mind 7 évesen íratták suliba a gyereket, hogy stabilan kezdjen, jobb helyre jusson tovább.

2020. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az igazán ciki az, ha valaki mások előítélteitől teszi függővé a saját párkapcsolatát, mert képtelen eldönteni, hogy neki mi a jó, és mi a nem jó. Mellesleg meg egyáltalán nem a koron múlik, sokkal fontosabb dolgok, hogy hasonló-e a gondolkodásuk, értékrendjük, terveik, van-e közös érdeklődésük, stb.
2020. júl. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!