Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi és egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi és egy 18 éves csaj? Túl nagy a korkülönbség? Ciki valamelyik fél számára?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 09:35
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális
Kicsit nagy a korkülönbség, de éppen belefér
Ciki a lánynak
Ciki a férfinak
Max szex, kapcsolatnak túl nagy a korkülönbség
60 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mielőtt jönnek 10-en leírni hogy ez beteges 10-en meg leírni hogy ők 20 év korkülönbséggel együtt vannak 10 éve, gyorsan elmondom hogy szerintem ezt nektek kéne érezni, felnőtt emberek vagytok, nem szólna bele a dolgotokba senki. Próbáljátok ki aztán majd alakul ahogy alakul.
2020. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Kalandnak jó. Tartós kapcsolatra hosszútávon sok.
2020. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
34%

Mondhat bárki bármit, akkor is a 18-25 éves lányok a legvonzóbbak mindenkinek, akárhány éves vagy. A kor előrehaladtával nem lesznek egyre vonzóbbak az öregedő lányok, mert a fiatal lányokhoz vonzódik minden férfi, a 60 éves is huszonéves lányokkal szexelne legszívesebben.


Szóval itt a lány szempontja a kérdéses. Ő mire vágyik?

2020. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

#3: és a huszonéves lány is 60-assal szexelne legszívesebben, ugye? 😅😅😅😅

Miből gondoljátok, hogy egy vén pasi vonzó a noknek? Persze, van, akiknél van az a pénz, de ennyi...

2020. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Értelmetlen belekezdeni, ha bármelyik fél is annyira egyszerű, hogy ezt a neten kérdezi. És idegenek döntsenek az életéről, és a boldogságáról.
2020. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Olyan miért nincs, hogy mindkettőnek ciki? Nehogymár egy egészséges, családalapítási korban lévő pasi egy 11. osztályos gimnazistát érezzen lelki társának.


Egy egészséges gimnazista lány pedig nem vonzódik őszülő(egy két éven belül őszülő) férfihoz.


Ameddig az egyik lány a másik meg férfi, az egyik fiú, a másik meg nő, addig mindkettőnek ciki! Majd, ha önmaga és a környezete nőként fog rá tekinteni, akkor lesz rendben, hogy férfi a párja.


Amint egy férfira a 18 körüliek(fiatal célcsoport, ugye), a lányok bácsiként kezdenek tekinteni, nem férfiként, és pláne nem fiúként, onnantól hagyja békén őket, mert már nem csak ciki, hanem undorító is. (fordítva dettó, mikor nénik jönnének össze fiúkkal) Ha a férfihoz, nőhöz hozzá kell tenni, hogy "érett", akkor már semmi keresnivalója lányok és fiúk között. Férfiak és nők közt "csak" ciki.


40 felett már érett férfi, érett nő a besorolás, 25 felett meg bőven férfi és nő.. Férfi ne kezdjen lánnyal, mert ízléstelen, etikátlan, visszataszító, de ha érett férfi kezd lánnyal, az még durvább..

2020. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
6osnak mindenben igaza van. Én 18 évesen összejöttem egy 33 éves férfival, életem legkatasztrófálisabb 5 éve volt. A fél karomat odaadnám, hogy visszapörgethessem az időt, és rá se nézzek arra az emberre. Nyilván semmi másra nem kellettem neki, csak szexre, de az sajnos annyira jól működött köztünk, hogy 5 évbe tartott megunnom őt végre. Azért 5 évet elpazarolni valakire csak a jó szex miatt, pláne az ember legszebb korszakát, a 18-23 éves korszakát, oltári nagy baromság volt. Persze halálosan szerelmes is voltam, ott csinált belőlem hülyét, ahol csak akart. Nem biztos, hogy minden ilyen nagy korkülönbséges kapcsolat ilyen, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy 33 éves férfi bármi komolyat lát egy éppen érettségizgető lányban. Nyilván ő sem volt százas, hogy egyáltalán rám vetette a szemét, ez hamar ki is derült, hogy nem komplett a csávó, de addigra már késő volt, olyan szerelmes voltam, hogy belehaltam volna, ha szakítok vele. És részemről is volt oka, hogy az idősebbekhez vonzódtam (vonzódom, bár már tudom helyén kezelni a dolgokat), egyértelműen apakomplexussal küzdök. Szóval lényeg a lényeg, hogy nem kóser egy ilyen korkülönbség, és ha egy ilyen fiatal lány vonzódik egy 30+oshoz, ott valami lelki probléma van.
2020. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez még belefér, ha valóban szeretitek egymást, és éretten tudtok gondolkodni.
2020. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
17L/33F-ként jöttünk össze, 23 éve együtt vagyunk... ennyi.
2020. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
6. Tenem tudom milyen 11-es gimnazistáról beszélsz. Én 8 éves általánosba, majd 4 éves gimibe jártam és nemcsak tavasszal az érettségikor voltam még 18, de ősszel utána 18 évesen mentem egyetemre és novemberben lettem 19.
2020. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!