Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ezt mégis miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezt mégis miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Amikor nem lehet kiigazodni rajtatok, mert egyszer kedvesek vagytok, másszor meg bunkók egy lánnyal.

Egyik nap mosolyogtok folyamatosan, érdeklődtök, másik nap közönyösek vagytok, sőt flegmák.


2020. júl. 15. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert a lány hagyja. Amelyik nem hagyja, az normális pasikkal van. A többi meg ide ír ki kérdést arról, ami az ő hibája.
2020. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi az építő jellegű hozzászólást.-.-“

Rosszindulat nr.1.

2020. júl. 15. 20:35
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Én teljes egészében hangulatember vagyok, ezért vagyok ilyen kb. mindenkivel. Függ attól, hogy éppen melyik "jellemem" van előtérben. De ez még sokkal bonyolultabb, én magam sem értem. Nem is törekszem stabilabb kapcsolatokra emiatt, még a rokonaim is távoltartom magamtól.
2020. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem az adott személytől kérdezed meg?

Mindenkinek lehet rossz napja, amikor nincs kedvük jópofizni.

Amúgy meg sokszor a másik miatt, mert ő meg rád hiszi azt hogy közönyösnek tűnsz és felveszi ő is ezt a stílust.

2020. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes kérdés.

Lehet azért mert a nők is pont ilyenek. :D


De a lényeg azon van, hogy nem mindenki ilyen.

Az emberek nagy része ilyen. De megnyugodhatsz egy normális férfi nem ilyen, ahogy egy normális nő se.

Azért csinálják azok a fiúk mert az agyuk is össze vissza van még.

Nincs egy személyiségük még éretlenek.

2020. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Őszinteség Nr.1.
2020. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én alapból kedves vagyok mindenkivel. Ha viszont a megismerkedés során ellenszenvet vált ki belőlem a lány, vagy látom, hogy tök más személyiség vagyunk, akkor onnantól nem fog érdekelni különösebben és nem fogok jópofizni magamtól, csak mondjuk ha kollégák vagyunk, akkor nyilván a kötelező alkalmakkor még megerőltetem magam. Szerintem ez tök természetes.
2020. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Félreértettél utolsó, te egy másik szituról beszélsz....

Én arra gondolok, mikor a férfi hétfőn kedves, szerdán bunkó, szombaton megint kedves és így tovább...

2020. júl. 15. 20:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Most komolyan, fizikailag fáj, miért is vagy egy ilyen emberrel????

Ezt válaszold meg kérlek, mert nem értem.

2020. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy bunkó? Lehet csak te reagálod túl, nehogy már mindig kinyalja a segged. Nem mosolyog rád? Hűűhaaa...talán épp máshol járnak a gondolatai.
2020. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!