Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy ha a szerelmetek gyakran viselne melegítőnadrágot?

Figyelt kérdés
N vagy F válaszoló vagy?
2020. júl. 16. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Szeretem a melegítőnadrágot ha normálisn néz ki, ezért örülnék.
Utálnám, mert nem elegáns, nem stílusos. Csak azt viselném el, ha ritkan hordja.
Nem örülnék kifejezetten, de nem is zavar, ha nem ronda melegítőt hord.
26 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Relatív, kinek mit jelent a melegítőnaci?


Edzőre gondolsz, vagy szabadidőre?


itthonra:farmer, vagy szabadidő-hangulat és kényelem függő.

2020. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs vele bajom. Kényelmes és jól is néz ki szerintem. Pláne egy formás testen. Könnyen hozzáférhető minden.

F

2020. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Ha tényleg igazán szívből szeret az ember valakit, akkor mellékes a számára, hogy a másik mit visel. A lényeg, hogy ő jól érezze magár, hogy ez milyen ruhadarab, azt nem nekem kell eldönteni.

Tapasztalat. Innen tudom, hogy akivel most vagyok, őt igazán szeretem, mert az eddigi partnereimnél számítottak ilyen dolgok, de Nála nem érdekel, ki mit gondol, lehetne felőlem bohócruhában is. :D

2020. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Otthonra, edzőterembe, kerti munkához, futáshoz oké, utcára nem szeretném. Szerintem nem illik és igénytelen. Én sem a melegítőben parádézó típusú nő vagyok, stílusosan öltözködöm, kenyérért a sarokra sem megyek le otthoni játszós ruhában.
2020. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra vagy utcára?
2020. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Itthon kizárólag szöszmöszmackóm van. Majd az "elmenős" farmereket meg kordbársonyt fogom használni otthoni ganézáshoz, hát persze :-) Ha megyek valahová, akkor úgy öltözöm, ahogy illik. Munkahelyre farmer, hivatalos helyre farmer, de a 10 percre lévő boltba is simán megyek melegítőben.


Nekem amúgy is ez kényelmes, de a férjem nem szól semmit, neki három jól bevált macinacija amik régebb óta társai, mint én :D

2020. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

#3: Szóval nem zavarna, ha koszos, büdös, szakadt ruhában jelenne meg veled valahol? Nyilván zavarna. Innentől kezdve csak a mérték az, hogy neked mi fér bele és mi nem.


"Otthonra, edzőterembe, kerti munkához, futáshoz oké,"

Így van. Utcára prolik hordják.

2020. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Utcára csak futáshoz hordja. Másképp szakító ok, mint a sportcipő.
2020. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Utcára, boltba, munkahelyre, hivatalos ügyeket intézni baromi prolis melegítőben járni. Igen, akkor is, ha 60 ezer volt a tökömtudja milyen márkájú mackónadrágod. Ilyen pasiba szerelmes sem lennék, ha valaki helyett szégyenkeznem kell, amikor együtt megyünk valahová, az még a legnagyobb szerelmet is kioltja. Nem kell indokolatlanul elegánsan, öltöny-nyakkendőben járni a sarki kisboltba két zsemléért, egy farmer+póló összeállítás bőven megteszi a hétköznapokban.
2020. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjem itthon mindig abban van. Mihelyt hazaér leveszi az "utcai" nadrágot és melegítőnadrágot vesz. Engem nem zavar egyáltalán, annak ellenére hogy én nem hordok itthon se
2020. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!