Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők összejönnétek egy 150kg-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők összejönnétek egy 150kg-os férfival ha egyébként normális?

Figyelt kérdés
Kort írjatok.

2020. júl. 17. 13:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom nem izomban. Ilyen mértékű túlsúly senkinél nem esztétikus és egyébként is egészségtelen.

40N

2020. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
Persze, úgyis le tudnám fogyasztani, ha akarnám, ha egyébként egy szuper intelligens és mély érzésű, okos valaki.
2020. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szetint nem, mert nekem alapból nem annyira jönnek be a pufibb férfiak, nem az ideálom ennyi. Van aki a vékony srácokkal van így, nem vagyunk egyformák.


23N

2020. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
#2: minden nő azt hiszi, hogy megváltoztathatja a párját... egyébként mi történt a "Ha szeretsz, akkor úgy fogadsz el ahogy vagyok" szöveggel?
2020. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Szerint *
2020. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mennyire magas? Ha gusztusosan dagi, akkor jöhetne.
2020. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
4 Én meg is változtattam, úgy hogy észre sem vette, hogy én voltam:DD Akkor mi a probléma. Egy átlagos pasiból lett egy átlagon felüli-csak nem én arattam le a babérokat, hanem ő.:D
2020. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

Hát azért nem mindegy az összetétel. Egy 190 centis full izom testépítő is lehet 150 kg.


De egy full zsír dagadékkal dehogy jönnének össze, olyan nincs, mint a Bölcsek kövéré-ben, hogy egy top modell alkatú nő összejöjjön egy hájpacnival. Max. hasonló senkinek sem kellő karakter, vagy anyagi javak miatt valami erős gyomrú aranyásó.

2020. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
21%
8 Ha okos dolog nem buzog ki a szádon, akkor nem árt ha megtanulsz hallgatni, hogy ez által is bölcsebbnek tűnj-legalább-még ha nem is vagy az:)
2020. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem. Ha nincs eü probléma a háttérben, akkor ez csak színtiszta igénytelenség és lustaság kérdése, ilyen emberrel nem passzolnánk habitusban. Szeretem a mackós férfiakat, de ez már bőven túlmegy azon a kategórián. A férjem 100 kiló körül van, pont jó így mert sok izom is van rajta és nem hájas vagy hurkás, de szerencsére időben elkapja, amikor nekiállna jobban hízni, nem miattam hanem saját igényből.
2020. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!