Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Goth lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goth lányok, ti összejönnétek egy normális (úgy értem nem goth, átlagos) fiúval?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek az ilyen lányok.De én nem lennék goth.Szerintem a goth fiúk elég bu* isan néznek ki.Mondjuk nem annyira,mint a swagek.Én szeretem a rockot,a metált,szinte csak ilyeneket hallgatok.Szóval a zenei ízléssel nem lenne baj.De én inkább annak a híve vagyok,hogy egy férfi legyen minél izmosabb,eerősebb.A hajamat is rövidre vágatom.Lehet egyszer levágom full kopaszra.Ti összejönnétek ilyennel,vagy az ugyan olyan,goth fiúk az ideálotok?

2015. dec. 1. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Imádom a goth stílust (bár munka miatt elegánsnak kell lennem, "felnőtt fejjel" inkább már csak koncertek kedvéért öltözöm ki), párom meg kopasz, és nem goth, szóval neked is van esélyed. :) Mivel azt mondod, hogy rockot, metált hallgatsz, ezért nagy különbség nincs. A "szimpla" rocker-metálos külső amúgy is jobban áll a pasiknak, mint a goth cuccok, abba meg a kopasz fej is belefér. :D
2015. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!