Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik megoldás jobb egy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik megoldás jobb egy két gyerekes ürgének, aki nem akar elválni, de a felesége használhatatlan?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 16:51
A kérdező szavazást indított:
szerető
prosti
19 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
De váljon csak el. Úgy a legtisztább.
2020. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
cölibátus.
2020. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Tegye használhatóvá a feleségét.
2020. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
A megcsalád a legalpáribb dolog a világon...inkább váljatok el. Vagy beszélj a feleségeddel, hogy milyen igényeid vannak. De ne csald meg.
2020. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
*Megcsalás
2020. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Miért is nem akar válni? Akkora féreg nem lehet, hogy az asszony érdekeit nem nézi és nem mondja el őszintén neki, hogy mi van, hogy szerencsétlen ő maga is eldönthesse, hogy küzdenek vagy mással élvezkedik nyitott kapcsolatban vagy vége.


Ha én lennék ilyen helyzetben és utólag derülne ki, hogy félrekúr a másik, akkor már nem lehetne velem beszélni, de még a gyerekeinket is igyekezném elhatárolni egy ilyen erkölcstelen féregtől. Ha jó előre szólna, hogy ez így tarthatatlan, akkor valószínűleg igyekeznék, hogy mindkettőnknek jó legyen és megmentsük a kapcsolatot. Akár terapeutát is fizetnék. Ha erre nincs erőm vagy már elkéstem, akkor meg ha szabadelvű vagyok lehet, hogy a vagyon és a gyerekek miatt nem borítanék mindent, de akkor meg én is simán ismerkednék és tartanék szeretőt pont úgy, ahogy ő. Aztán a szexen kívül minden menne tovább együtt. Ha nem vagyok az, akkor viszont lezárnám és békésen, tisztelettel válnánk el úgy, hogy nem vagyok vele én sem szemét, ha már ő sem az, csak nem működik együtt. De ha megcsalna, ott tenném tönkre, ahol tudom. És elfelejthetné azt, hogy volt családja.

2020. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Na az ilyen igénybejelentés az, ami totál elveszi egy nő kedvét, mert kb. olyan fordításában, hogy csak a markod helyett akarod használni és panaszkodsz a teljesítményére, mintha alanyi jogon járna neked a teste használata akkor is, ha nincs kedve hozzád, mert mondjuk bunkó voltál.

Ha "használható" feleséget akarsz (és mondjuk nem azért használhatatlan, mert ágyhoz kötött nagybeteg), akkor azt az energiát, amit egy szerető meggyőzésébe fektetnél, miszerint nem csak arra kell (pedig de), hanem ő életed szerelme, a feleséged felé fordítsd.

Legyél udvarias, előzékeny, ápolt, mint egy szerető jelölttel lennél. Keresd a társaságát, ahogy a szerető közelébe is férkőznél mindenféle ürüggyel, és beszélgess vele (azaz kérd ki a véleményét bármiről vagy bárkiről, aztán úgyis mondja), vegyél neki ezt azt (vagy szedj egy szál virágot, keress a neten valami idézetet...), érdeklődj róla, milyen napja volt, dicsérgesd a szemét, haját, fenekét vagy a főztjét vagy hogy milyen jó anya, érintsd meg, ha alkalmad akad rá, pl. simogasd meg csak úgy a hátát, kérd fel táncolni a konyha közepén a rádióra... Tartsd bizonytalanságban, hogy "na vajon miért" csinálod mindezt és okozz neki sok kicsi pozitív meglepetést (mondjuk csinálj meg valami házimunkát, amit nem szoktál vagy hívd fel a munkából minden praktikus ok nélkül). Tekintsd ezeket előjátéknak. A legjobb, ha valami olyan "hőstettet" hajtasz végre (mondjuk egy szerelés, ügyintézés, amit már régen kér, vagy kávét viszel az ágyba, vagy megnézel vele egy ő választotta romantikus drámát és nem alszol el), amit a barátnőinek is mesélhet, mert egyszeri befektetéssel újra és újraéli, milyen szuper vagy és közben meggyőzi önmagát is. Ne add fel, ha első este nem jön össze. Egy szerető jelöltnél duzzognál, ha rögtön nem adja oda magát? Szerintem ha kb. két hétig ezt végigviszed, kitartasz a kezdeti hitetlenkedő vagy megszokásból adott morcosság ellenére, kivirul, mint újkorában, sőt ő fog esténként rád mászni.

2020. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Mocskos féreg vagy kérdező.

32f

2020. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Legjobb megoldás az ürgeöntés lenne.
2020. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez az ürge... akárhányszor látom leírva, kapcsolódik hozzá egy kinézet, hogy kik használják a férfi szinonimájaként. Brr.
2020. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!