Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavarna, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna, vagy csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és összeismerkedtem egy velem egy idős fiúval, akiről eleinte azt hittem passzolunk,jól kifogunk jönni. Hát kiderült, hogy nem. Teljesen másmilyennek adta ki magát kb 3 találka erejéig, de örökké senki sem tudja tartani magát. Kiderült hogy nem is olyan laza, easy-going, poénos, amilyennek előadta magát. Konkrétan együtt sem vagyunk, de megfullaszt. Mindig csak az én, én, én, végtelenségig csak magáról akar sztorizni, elvileg izgalmas és érdekes sztorikat, de ami neki nagy szám, az nekem hétköznapi, unalmas. Tök más életvitel vagyunk, más életstílust képviselünk, ami nem is lenne baj, de számomra az övé irritáló, unalmas. Meg is mondtam neki ne várjon ettől semmit, erre ő hisztizik, és állítja hogy én pedig a másik fele vagyok úgy érzi (barátnőm szerint a lila ködtől nem lát, a rólam kialakult képén túl nem lát el az igazságig). Azóta folyamatosan megakarta velem szerettetni amit ő szeret, dolgokról akarta megváltoztatni a véleményem. Ez nagyon nem jött neki össze, azóta megkért hogy avassam bele "a kis világomba". Minden érdekli, jegyzetel, érdeklődik, mit szeretek, mit nem, milyenek a barataim, bizonyos helyzetekben hogy döntenék. Konkrétan meg akar nekem felelni, szinte nem mondja ki hogy "formálj ízlésed szerint". Ez nagyon kiakasztott. Múltkor telt be a pohár, miszerint az én évek óta imádott kedvenc bandáim az ő kedvencei lettek pár nap alatt, és ha Magyarországra jönnek felajánlotta hogy elmehetnénk a barátaimmal koncertjükre. Kiborít ez a majomkodás. Múltkor erről beszélgettünk hogy a társaságunk negyede szerint nem gáz amiket csinál, csak próbál igazodni, meg próbál tetszeni, viszont szerintem és többiek szerint sem jó ez, ne próbáljon meg konkrétan "én"lenni. Ti mit gondoltok erről? Én vagyok a szemét hogy nem értékelem a próbálkozását?

2020. júl. 18. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a szemét, ez egy beteg ember. Szabadulj meg sürgősen tőle.
2020. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Egyet értek veled,nekem sem tetszene,ha így akarna szószerint másolni engem valaki,ami szinte lehetetlen,mert én régebb óta élem az életemet úgy,ahogy,mint az adott randipartner.

Kvázi:Lehetőleg szakíts meg vele minden kapcsolatot,és ha találkoznátok "véletlenül" legyél közömbös iránta.

2020. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

6 olyan dolog van, ami szerintem ellehetetlenít egy kapcsolatot.

- A bizalom hiánya.

- Az őszinteség hiánya.

- Az alapvető emberi tisztelet hiánya.

- Ha a két fél nem önmagát adja.

- Ha nem fogadják el egymás valódi énjét.

- Ha alapvető értékrendbeli eltérések vannak.

Ahogy látom, nálatok ebből több is összejött. Megjátszotta magát. (1) Az elfogadás oda-vissza hiányzik. (2) A tisztelet is. (3)

Nekem csak két kérdésem van.

1. Ha ennyire nem passzoltok, akkor mit vársz mégis? Ha én valakitől nem akarok kapcsolatot, akkor nem fogom még hetekig kábítani, meg beszélgetni, találkozgatni vele.

2. Neked semmi sem jó? Oké, vannak dolgok, amik nem jönnek be rajta, ez rendben van, nincs is ezzel probléma, nem kell, hogy mindenki szimpatikus legyen. De a hozzáállásod kb. olyan, hogy mindegy, mit csinál, az neked nem lesz jó. Ha más az érdeklődési köre, az már kizáró ok. Ha érdeklődik a te dolgaid felől, az is kizáró ok. Nem azt mondom, hogy most konkrétan ennek a pasinak ígérd oda magad mindörökké, mert szerintem sem passzoltok, de te olyanokon is rinyálsz, ami tök semleges, vagy pozitív dolog. Te tipikusan az vagy, akinek megfelelő pasi a világon nincs. És persze mindig a másik a rossz, a pasi csak szánalmas nyomorék lehet, te meg ugyebár tökéletes.

2020. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. A kifejtésem elég zanzásított, próbáltam csak nagy vonalakban vázolni a szitut, így is elég hosszú lett. Viszont azt említettem benne, hogy én már megmondtam a fiúnak, hogy ne számítson párkapcsolatra, kölcsönös romantikus érdekeltségre. Ő ezt elvileg tudomásul vette, ennek ellenére továbbra is folytatta a dolgot, ekkor jött a lelkitársas meggyőződéséről, ott ignoráltam, hívogatott, győzködött hogy nem erőltet rám semmit, de hátha a barátságból kialakul más is. Egyébként volt már párkapcsolatom, ahol mindketten tök más személyiségek voltunk, mégsem zavart. Egyikünk sem próbálta másnak kiadni magát, a másik ízlésének puncsolni, vagy megváltoztatni, mégis sokáig működött. Ez szerintem nem nagy kérés, de ez nekem beletelt egy kis időbe hogy felismerjem észrevegyem, pláne hogy az első 3-4 találkozáskor mintha egy tök más személy lett volna. Aztán mindig egyre csak többet engedett az, hogy nem tudta tartani a látszatot, amit láttatni akart magáról. De amúgy az is érdekes meglátás amiből te írod. További szép estét
2020. júl. 18. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"győzködött hogy nem erőltet rám semmit"


Ilyenkor nyugodtan közbevághatsz, hogy "de igen. És én ebből nem kérek. Szeretném, ha eltűnnél az életemből örökre. Ha pedig még ezután sem kopsz le rólam, akkor egy zaklató vagy, és kénytelen leszek a rendőrség segítségét kérni, hogy megszabaduljak tőled."

2020. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sem stimmel valami azzal a sráccal.

Lenne még itt valami. Őt unalmasnak, magadat érdekesnek, és az életedet izgalmasnak.

"Múltkor erről beszélgettünk hogy a társaságunk negyede szerint nem gáz amiket csinál"

Nem arról van itt szó többek között, hogy te sem vagy egy könnyű eset, ezért a társaságod inkább próbálná támogatni a ti kapcsolatotokat, mielőtt kiégett macskás nő leszel az érdekes életével?

2020. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért csak találkozgatsz szerencsétlennel, ennyire unalmas az az érdekes életed?
2020. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem találkozgatok már vele, Facebookon élteti a dolgot. Nem írtam, hogy az én életem annyira izgis lenne, szimplán az ő tutyimutyi személyisége untat engem. Az meg hogy a "hatalmasra felfújt" sztorijai jóformán hétköznapi dolgok úgy találva mint valami iszonyatosan nagy dolog megint csak azt támasztja bennem alá, hogy tök más az életvitelünk és pont. Ne lássatok bele többet, én sem vagyok tökéletes, mástól sem várom el, de ha nem megy a dolog ne is erőltesse szerintem.
2020. júl. 18. 23:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem félek tőle hogy macskás nő leszek, volt már párkapcsolatom, tuti lesz is. De csak azért nem jövök össze senkivel, hogy hogy legyen valakim. Ilyen lúzer nem vagyok. Nem vagyok én kapcsolat függő, először egyedül legyen boldog az ember utána találjon társat.
2020. júl. 18. 23:22
 10/10 anonim ***** válasza:
De miért tartod vele a kapcsolatot facebookon? Nem kell neki válaszolni, ha így is irogat, akkor le kell tiltani. Nem csoda, hogy nem tud lekopni, ha mindig szóba állsz vele. Vannak ilyen emberek, addig azt hiszik, hogy van esélyük, amíg teljesen nem nézel át rajtuk, mintha nem is léteznének. Én tudod hány ilyet tiltottam már le, hogy keresni se tudjon? Ez a maradjon barátság itt már nem fog működni, te is látod. Szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2020. júl. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!