Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az alábbi testalkatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az alábbi testalkatok közül melyik milyen szinten jön be?

Figyelt kérdés

1: Vékony, a bordái épp nem látszanak, de nincs rajta sem sok izom, sem sok zsír.

2: Vékony, de szálkás valamennyi izommal, kevés zsírral.

3: Teljesen átlagos, nem is vékony, nem is duci. Van rajta mindenből minimálisan.

4: Az előző, csak sportos kivitelben. Ruhában nem tűnik átlagon felülinek, de van rajta izom.

5: Kigyúrt, nem túlságosan, de azért látszik rajta ruhában is, hogy nem kis darab.

6: Nagyon kigyúrt, csak úgy dagad az izom.

7: Mackós, pocakos, de nem az egészségtelen módon.


Ezek közül melyik az ami teljesen bejön, ami belefér és ami egyáltalán nem jön be?



2020. júl. 19. 12:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1-4 kozott barmelyik, nincs kulonbseg, az arc a donto. 5-os mar csak akkor, ha tenyleg jokepu es nem valami bunko gymes alak, afolott egyik sem.
2020. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7-es
2020. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Vekony szalkas,szeles vallu, hasa beesett lapos,szalkas. Eletkepes,el tud futni valahonnan,velem tud jonni futni idonkent,vegig tud edzeni egy foldharc oran,1-2 ora aktiv szex megy. Ez a kb 185 cm 75 kg testaranynak megy.


A maci meg van rajta boven izom,h ruhaban is latszik,az mar tulsulyos,egeszsegtelen.

2020. júl. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én a husis macis pasikat szeretem, de a legjobb mikor nem csak sörhasa van az illetőnek hanem eloszlik rajta.
2020. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
5.
2020. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csak a 2,4jön be.
2020. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
4, 5, 7(szeretem, ha a srácnak van egy kis pocija) :)
2020. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

2,3,4,5 bejön (3-as a favorit).


1-es és 7-es nem jön be.

2020. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

3, 4, 5, a 7 az attól függ. A túl nagy pocak már nem menő, de egy pici az belefér.

Gyúrós pasi kizárt (taszít, félek tőle), de pl harcművész srác volt már a párom, természetesen izmos, széles vállal, őt imádtam.

A túl vékony szintén taszít, kettőnk közül én legyek a vékony.

A mostani párom is széles vállú, van egy kis pocija, izmos, de nem annyira kisportolt. Számomra tökéletes.

2020. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Adom az utolsó válaszolót, kb én is ezt szerettem volna írni. Csak nekem nem volt harcművész párom (illetve csak majdnem lett).
2020. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!