Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfelelő a testalkatom?

Figyelt kérdés
183 centi vagyok és 70 kiló. Ez így első hallásra jó, vagy túl vékony?

2019. márc. 31. 11:08
 1/8 A kérdező kommentje:

21/F

Ez lemaradt.

2019. márc. 31. 11:09
 2/8 anonim ***** válasza:
A magasság és a súly kevés ahhoz,hogy ezt megmondjuk. BMI index alapján vékonynak tűnsz, de ha sportos vagy, jó a tartásod, arányos az elosztás, akár még tökéletes is lehet.
2019. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre így számügyileg kaptam én is, hogy vékony. Simán csak szemre meg mondták már 65 kilóra is, hogy sportos. Ugyan úgy 183 centihez.

Amúgy jó kezd ez már lenni.

32/f

2019. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, sejtettem is, hogy ezt fogjátok mondani. Ami azt illeti mindig 67-68 kiló voltam és vékony mindenütt.

Az utóbbi néhány hónapban elkezdtem itthon edzegetni és így, változott a felsőtestem. Szélesebb a vállam kicsit, mellem, karom is nőtt.

2019. márc. 31. 11:14
 5/8 A kérdező kommentje:
A tartást, mozgáskoordinációt nem tudom magamról megállapítani. Lomha, görnyedt nem vagyok, a jó tartás gondolom az, ami a focistákat jellemzi.
2019. márc. 31. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Jobb szélsőt célozd meg.

32/f

2019. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem is vagyok 183, valamivel kevesebb. Inkább 180, esetleg 181.

A tartásom olyan mint a jobb szélső, a mozgás viszont már más. Azt nem látom.

2019. márc. 31. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez 21-es BMI, 20-25 között van a normális, ideális. De persze ez csontozat és testalkat függő is. Ha valaki erős csontozatú, az még 25-ös BMI-vel is nézhet ki vékonynak, és ha valaki vékony csontozatú, 20-as BMI-vel is nézhet ki túlsúlyosnak.
2019. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!