Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Örülnétek egy fotósorozatnak a barátnőtökről amin fehérneműben van és különböző szexi ruhákban? Csak úgy meglepiként?

Figyelt kérdés

A másik pedig ,ha én ezt megcsinálom hol nyomtassam ki?

Papírboltba nem ciki vele bemenni .. ?:D


2010. aug. 3. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
1000% hogy örülne neki ha jól nézel ki és az én papírboltomba nyomtatsz ingyen kinyomtatom 2 példányba de csak 1 et adok oda XD
2010. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fotóknak örülnék, de csak vagy digitálisan, vagy otthon nyomtatva --> más ne nézegesse, elég, ha én látom.

A Te szempontodból viszont veszélyes lehet, mert egy szakítás után esetleg megtalálhatod majd a képeket excsajok.hu-n. Persze ez függ a fiú hozzáállásán is, és hogy az esetleges szakítás hogyan következik be.

2010. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt nézd meg, mielőtt ilyesmit csinálsz. Gondolj arra, hogy egy év múlva esetleg már nem lesztek együtt...

Ettől függetlenül én mint fiú, örülnék egy fotósorozatnak, de felesleges kinyomtatni, mert nyilván nem teszem ki sehova.

2010. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülnék, de nem jó ötlet. Manapság tonnaszámra raknak ki ilyeneket az internetre. A nyomtatás még talán megoldás, de olyan ügyetlenül hangzik.
2010. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nemhiszem ,hogy ilyen primitív lenne a barátom. Nem tinik vagyunk és azt hiszem elég megfontolt.. Nem tenne ilyet .:)

Azért köszönöm ,hogy szóltatok, de ahogy láttam.. nem igényes képek vannak azon az oldalon.:) Én nem ilyenekre gondoltam. Szépen megszerkesztett, szép ,rendezett környezetben kihívó ,de igényes képeket szeretnék.

Nyomtatni meg azért szeretném mert egy 2 oldalas tartóba tenném bele ,az úgy mégiscsak szebb:D

2010. aug. 3. 08:54
 6/10 anonim ***** válasza:
"Nem tenne ilyet .:)" Háhá, van egy sanda gyanúm, hogy az excsajok.hu-s lányok is ezt gondolták...:D
2010. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem az ottlevő képek kamuk

2. Engem nagyon csúnyán hagytak el és én sem állnék ilyen bosszút. Mondjuk másmilyet sem. Ez intelligencia kérdése.


Nyomtasd ki ismerősnél. Nekem sajna kifogyott a festékem pedig elvállalnám :)

2010. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy digitális nyomdám, ha komolyan gondolod, a nyomtatást megoldhatjuk jutányosan ;)
2010. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem tenne ilyet hidd el! Volt már 1-2 "rosszfiúval" dolgom..,szívattak már meg nagyon csúnyán, persze akkor nem ilyen képes dologgal ,hanem lelkileg.. ,de mivel ez tényleg intelligencia kérdése, így megmerek benne bízni. Ha szakítanánk se tenne ilyen dolgot. A volt barátnőivel sem tett ilyet pedig láttam 1-2 érdekes képet a telójában még anno. Na ne ezzel foglalkozzunk:D Ha véletlen kikerülnék oda akkor sem olyan képek lesznek ,hogy szégyenkeznem kéne miatta.

Szóval ismerős senki nem tud nyomtatni:S:S Tudjátok ez ,hogy van.. amikor nyomtatni kéne mindig akkor fogy ki (érdekes) a tinta:D


Szóval csak az lesz ,hogy valami boltban kinyomtattatom, úgyis általában nénik az eladók erre..:D azokat meg nem fogja érdekelni.:D


köszi a válaszokat mindenkinek. Különösen azt ,hogy végre olyan válaszok amikben senki nem kötözködésből írta ,hanem jó tanácsként.

2010. aug. 3. 09:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülnék neki ha ilyennel lepne meg. És ha még dobna akkor se tenném fel netre, mer én szeretem!
2010. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!