Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért reagált így, mert érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért reagált így, mert érez valamit?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolat van köztünk már 2 éve, mesélt róla hogy kikkel randizik. Én is elmeséltem kivel találkozgatok és szex után chateltem a csajjal, mikor ott volt mellettem és teljesen kiakadt ezen.

Nem értettem a reakcióját, majd dühösen azt mondta, hogy jó akkor ő is cseveg azzal a pasival, akivel találkozott.


2020. júl. 23. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

2 éves szexkapcsolat azért elég hosszú idő már ahhoz, hogy erősebb kötelék alakuljon ki, főleg ha meg is beszélitek a dolgaitokat.

De egyébként nekem sem esne annyira jól, ha valaki megd*gna, utána pedig másokkal feküdne le.

Viszont szerintem, ha elkezdtetek másokkal randizgatni, ezt meg kellene szakítanotok. Ha én lányként olyan férfival ismerkednék, akinél tudom, hogy a randizgatásaink alatt más lányokkal fekszik le, nem biztos, hogy folytatnám és komolyan tudnám venni.

2020. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül, de az nagyon bunkó tőled, hogy mellette mással chatelsz.
2020. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Legalább ne az orra előtt csinálnád a dolgaidat! Baromi megalázó tud lenni! Mondjuk eleve a helyzet is az. Amúgy igen, érez irántad, azért féltékeny.
2020. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Első vagyok, *utána pedig mellettem másokkal chatlne akart lenni.
2020. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ti nem ismeritek az érzés szó fogalmát? De most komolyan. Egy ilyen történetnél hol van bármiféle érzés?
2020. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Mégha nem is éreznék semmit irántad ebben az esetben, (bár ez valószínűtlen lenne) akkor is rosszul esne ez a szituáció.
2020. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!