Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam egy nővel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam egy nővel, hogy szívesen lefeküdnék vele és majd megöl a vágy iránta?

Figyelt kérdés

Ha a nő egy jó 10-essel idősebb. Emberileg is nagyon bírom, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Van erre mód, hogy ne érezze tolakodónak?


Akár valahogy utalni, de mégis egyértelmű legyen. Én 30f, a hölgy kb 42n.


Annyira vonzónak találom, hogy alig rá gondolok, falnám minden porcikáját.



2020. júl. 23. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Küldj neki képet a farkadról!
2020. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít a kor. Ne tolakodóan, de őszintén.

.

Elkeserítő, hogy az interneten és telefonon felnőtt nemzedékek komoly kommunikációs hiányokkal küszködnek.

Nem tanulják meg alkalmazni, leolvasni a metakommunikációt:

egy bátortalan mozdulatot, a szemvillanást, a hosszabban tartó

szemkontaktust, stb.

Az ember azt megérzi egy rezdülésből is, hogy másként

közelítesz hozzá, nem csak ismerősként, barátként gondolsz rá, hanem

nőként is.

30 év es férfinél ez nem lehet gond.

Ugyanúgy közeledj hozzá, mint más nőkhöz közelítettél.

2020. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A farokfotót hanyagold, az senkinek nem jön be 1 es válaszoló😅😂
2020. júl. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nō helyében nekem nehezemre esne eldönteni, hogy hozzám vonzódik a férfi, vagy csak egyszerūen kanos, bárkit megd.gna.


Szerintem egyenlōre inkább csak tudasd a nōvel, hogy tetszik neked, vonzónak találod, de ne hangsúlyozd a szex témát, mert akkor csak arra gondol, hogy ki vagy évezve, rég láttál p.ncit...

2020. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megdícsértem már az, hogy milyen jól áll neki a ruha. Elegáns szoknyás egyberuhákat hord. Jogásznő és a főnököm.
2020. júl. 24. 08:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez az utolsó információ fontos, pont azt akartam kérdezni,hogy milyen kapcsolatban vagytok. Bocs', alapjáraton nem ezt írtam volna, de felejtős, hagyd. Arról nem írtál, de gondolom nem egyedüálló. Ha nem az duplán felejtős. Ha egyedülálló ennyi idősen vagy nagyon magasra tette a mércét, vagy mégis van egy titkos kapcsolata, vagy jól érzi magát így. Ennyi idősen egy csinos nő nincs egyedül..


Ha Ő is vonzódna Hozzád, belemenne abba, amiről írsz, hidd el, már megérezted volna mert jelezné.

2020. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a főnököd?? felejetsd el! ha nem teszed, nem sokáig lesz a főnököd. Te döntesz!
2020. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elvált, van egy 12 év körüli fia, akivel egyedül jár mindenhova, nyaralni is. Szerintem biztos hiányzik neki valaki. Azt persze nem tudhatom, hogy van-e szeretője, akivel jól érzi magát.
2020. júl. 24. 12:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon ritka, hogy egy nő ennyire vonzzon.
2020. júl. 24. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor se. Főleg ne ezzel gyere elő. Biztos azért vonzódsz Hozzá mert előtted van,csinos,okos,határozott. Ahogy kb ennyi az esélyed a visszautasításra is.
2020. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!